Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A féltékenykedésem miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenykedésem miatt megharagudott rám. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, jól megvoltunk. Én már komolyabban éreztem iránta, és mikor megtudtam hogy egy lánnyal (a legjobb lánybarátjával) van kettesben, kiakadtam. Ő ezen annyira berágott rám, hogy elküldött a fenébe és nem akar többé látni. Mit csináljak? Facen tiltott, sms-re nem válaszol.
2013. ápr. 22. 08:40
1 2
 1/12 ivilicious ***** válasza:
nyilván nagyon jóban vannak a csajjal,és egy friss 'kapcsolatért',mikor még semmi komoly nincs,nem fogja eldobni a csaj barátságát
2013. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ivilicious ***** válasza:
sztem felejtős,még,ha ki is békültök ott lesz mindkettőtökben..és az lenne a vége,h titkolózik,hazudik...hagyd
2013. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
F*sznak féltékenykedel?!
2013. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatodat hasznositsd a következö kapcsolataidban!!!!
2013. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba!


Legközelebb ha belekezdesz valamibe,akkor beszéld meg az illetővel, hogy komoly kapcsolatot szeretne-e tőled, hogy tudd mit várhatsz el...


Ezzel a "fiúkával" még nem voltatok olyan szinten, hogy kapcsolat lett volna, ahol lehetne féltékenykedni.

2013. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ivilicious ***** válasza:
hát ja,én elég féltékeny fajta vagyok,de az elején,míg nem elég komoly,csak lesben állok :D:D:D:D:D:D:D:D:D majd,ha jó komoly,akkor már lehet picsogni :D
2013. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már sok féltékeny csajt zavartam el. Nem vagyok senki tulajdona, ha ilyen szövegeket hallok, hogy "lesben áll", meg majd akkor picsog, ha komolyra fordul a történet már az elején kinyesem az életemből.
2013. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyire akadtál ki, hogy ilyen durván zárta le a kapcsolatot?

Ha így megszakított mindent, akkor sok mindent már nem tehetsz. Tovább kell lépned. Legközelebb cselekedj higgadtabban.

2013. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Annyi volt hogy mondtam hogy miért vele volt és miért nem velem. Mert 2 hete nem találkoztunk. Azt mondta majd velem tölti a napot, de nem hívott fel, és mikor megtudtam hogy azzal a lánnyal volt, mondtam hogy "Rá van időd, de rám nincs. Nem tudom folytatnunk kell-e így a találkozgatást, mert ennek sok értelmét nem látom"


De azt vártam majd normálisan válaszol vagy valami, hogy oké találkozzunk hogy magához tér, de csak letiltott és ennyi.

2013. ápr. 22. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú, akkor szerintem ez nem egy gerinces ember. Inkább örülj neki, hogy hamar kiderült.
2013. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!