Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi otthon megkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi otthon megkap mindent nem lép félre?

Figyelt kérdés
Sokan rávánák ,hogy nem.A gyakorlatban azonban másképpen van minden.Sajnos nagyon sok féri félre lép,vágynak újra,emg változatosságra!Miért van ez igy?
2009. júl. 7. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Biztos lesznek sokan akik azt írtják, hogy de.


Én viszont azt mondom, hogy ha TÉNYLEG mindent megkap, akkor nem. Saját tapasztalatomból tudom, eddig egy olyan nő volt az életemben ami mindent megadott és soha meg se fordult a fejembe, hogy félrelépjek. Egyszerűen annyira "tele volt a hasam", hogy nem is bírtam volna. Amint megkívántam egy picit is azonnal kaptam tőle azt amit szeretek.


Eszembe nem jutott megcsalni vagy elhagyni. Sajnos ő hagyott el, majd bele is döglöttem.


Biztos sokan nem fogják elhinni és lehúznak majd, de nem érdekel, ez az igazság, saját tapasztalatból beszélek.

2009. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
olyan nincs, hogy mindent megkap. Minél többet adsz annál több és több kell neki.S ha nem mondja ki te nem tudod mire gondol, mi kell neki valójában.
2009. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem embere válogatja. Van akiben benne van a hajlam, az ilyen akkor is félre fog lépni ha álmai asszonya várja otthon aki tejben-vajban füröszti. Viszont van aki még akkor se lép félre, ha otthon veri az asszony. Szóval személyiségfüggő, nem nagyon lehet általánosítani. Sok múlik a hormonokon is, kiben mennyire teng túl a tesztoszteron, stb.
2009. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem bátyám mindent megkap. Már lassan 1,5 éve van együtt a barátnőjéval de közben haverjával leviteti magát más-más csajokhoz és kitudja, hogy mit művelnek.
2009. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Ezen énis sokat gondolkoztam mostanában. Szerintem ez elég sok dologtól függ.

Egyrészről az 'alapférfi' amig szerelmes nem lép félre. De ugye lépten nyomon azt halljuk hogy ez elmulik/átalakul, ugyhogy amikor vége a nagy lángolásnak kell az izgalom.

Másrészről bennük van a vadászösztön, a genetikai "magszórás" bár szerintem ezzel csak takaróznak a csalárdabbak.

Harmadrészről szerintem nagyon sok kapcsolatban elbeszélnek egymás melett az emberek, tehát lehet az is hogy amig te azt hiszed mindent megteszel a pasidért... neki pont más dolgokra lenne szüksége.

És amit biztosan tudok, hogy a férfiaknak szükségük van arra hogy folyamatosanfenntartds az érdeklődésüket mindig meg kelljen szerezniük a nőt ujra, mert ettől marad meg az a vágyakozás ami talán távoltartja őket a többiekltöl.


Gyakorlatilag szerintem lehetetlen kivédeni ha ilyenek a férfiak. Persze tisztelet a kivételnek nem mind ilyen, de a nagy átlag sajnos ezt mutatja.


28L

2009. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
az egy dolog h megkap mindent... de ha igazan szeret akkor nem lep felre.
2009. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az egyik hozzászólóval aki azt mondta hogy van 2 különböző tipusú férfi. Van aki akkor is félrelép ha a párja mindent megad neki viszont van olyan is aki akkor is hű marad ha a párja üti veri. SZal egyetértek azzal a válaszolóval aki ezt írta.
2009. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan férfit, akinek a gyönyörű ex-neje a gondolatait is leste. Nos, a pasi saját elmondása szerint ezzel őt ki lehetett kergetni a világból...
2009. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

aztmonfják, és van benne valami: A fériaknál a hűség, tétlenséget jelent. Ősidők óta az ven beléjük kódolva, hogy minden nőstényt elkapjanak....nekünk nőknek is vannak ilyen ősi ösztöneink amit nem tudunk kivetkőzni, pl az udvarlás, az állatos is párzás elött udvarolnak ugye..

de biztos vannak kivételek, akik a tesztoszteront kordában tudják tartani, és úgye nem a farok irányítja őket. na ebből van kevés, és ez is ami meg különböztet minket az állatoktól.

2009. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Lányok, az első hozzászóló fagyok. Férfi. 32 éves. Lehúztatok, most is le fogtok, de ezen múlik én tudom. Az a nő akiről írtam még csak szép sem volt.


Ki kell ismerni a pasi természetét és totálisan kikészíteni, kihasználni a gyenge pontjait. Nem háziszolgaként lesni az akaratát, szó sincs erről, sokkal inkább tudni, hogy mit akar titkon, mire vágyik.


Nem hiszitek el, mondjátok a hormonokat, stb... Valóban vannak ilyenek, de az ember nem fog aprópénzt keresgélni az utcán, ha otthon egy gyémánt várja. Ismerem a saját fajtámat, tudom hogy gondolkodnak a férfiak és azért a keresés, mert valamit nem kapnak meg otthon. Nem mondják ki, sokszor még nem is tudják mi az, de ezen múlik.


Sok nő csak azért fogja a hormonokra, mert nem képes igazán boldoggá tenni a pasit.


Mielőtt még elkezdtek letámadni, hozzáteszem, hogy ez természetesen oda-vissza igaz, bár a nők sokkal hűségesebbek, de illik egy nőt is hasonlóan boldoggá tenni.


Ezen múlik és ha nem hiszitek, akkor ti még nem találkoztatok olyan partnerrel akivel igazán összeilletek.


Lehet lepontozni.

2009. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!