Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljam vele vagy utasíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam vele vagy utasítsam el?

Figyelt kérdés
3 éve osztálytársam lassan egy fiú és most közölte velem hogy szerelmes belém de eddig voltak neki barátnői ezért én furcsállom, de látni rajta hogy figyel rám mostanság. Még 7.es koromban szerelmes voltam belé és az érzés nem múlt el még annyira... Bele menjek úgy is hogy osztálytársak vagyunk?
2013. ápr. 22. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el magad.Érzel még valamit iránta?Akarsz tőle valamit?
2013. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nincs abban semmi szégyen ha egy osztálytársaddal jársz én is így teszek!
2013. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Aztán ha valami történik, vagy neagyisten rádun, akkor ugyis félretesz téged és éli az életet. A párkapcsoaltok már csak ilyenek... Ha összejösz vele akkor legyél hálás minden együt töltött percért... Mert semmi sem tart örökké.
2013. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vallald be de keszulj fel arra is h ha vege a dolognak X evig mindennap latod
2013. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen gyertek ossze,én bánom hogy nemjottem ossze a mostanra már volt oszt.társammal,itt a lehetoség probáld meg,ha nem mukodne koztetek es a srác kicsit is értelmes nemlesz koztetek feszultség vagy ilyesmi.
2013. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy osztálytárssal soha ne kezdj ki, bár nem tudom hányadikason vagytok, ha 8. akkor oké, mert úgyis ez az utolsó év.

De ahogyan érzed mi nem tudhatjuk, hogy te mit érzel iránta.:)

2013. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16L vagyok és hatosztályosba mentem.. örülök hogy ennyien amellett szavaztok hogy igent mondjak:) itt talán tényleg attól félek hogy amikor "rámun" még látni fogjuk egymást és félek az zavaró lenne ... de bízom benne hogy rendes és még nem gondolkozik ezen úgy mint én :D
2013. ápr. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!