Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, van olyan közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan közületek, aki el tudná fogadni, hogy a párja alig haladja meg az 50kilót?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pedig sok ilyen nyeszlett kis csávónak van barátnője... Bár nem akarok senkit sértegetni, lehet, hogy valami betegségük van.
2013. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem barmokra kíváncsi.
2013. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem is emlékszem,hogy mikor voltam már 50 kiló alatt :D


Amúgy keress vékony,pici lányokat pl. tornászokat

2013. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért barmok,mert nem akarnak csontvázat ölelgetni?bocs...
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

58 körül mozgok most, de nem tudok hízni...


Mellette mozgok eleget, és eszek is..

2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én meg hülyékkel nem járok bocs... :D ja nem vagyok 50 kg alatti, ha kis csepp eszedbe megfordulna. Csak nem szeretem a barmokat bocs...
2013. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Heh,én 75kg vok kb :D de keveslem ,meg kellene 7cm-t noni meg felszedni 10kg izmot :D
2013. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én több vagyok, mint 5
2013. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én több vagyok, mint 50 kg, jobb napjaimon talán pont annyi. Nem hiszem, hogy férfiként tudnék tekinteni olyan pasira, aki kevesebbet nyom, mint én, pedig azért, én se vagyok valami dagadék... Egy férfi nálam súlyban kb 80 kg-től kezdődik (amelyhez persze, megfelelő magasság is társul). Sajnálom, nem vagyok előítéletes vagy valami, próbáltam kisebb termetűekkel is randizni, de egyszerűen zavar, ha valaki kisebb, mint én, rá nem tudok férfiként tekinteni.
2013. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha 12 éves vagy biztosan. Nem írtad, hogy ehhez milyen magas vagy, hány éves..stb. Ha 160 cm vagy és 50 kg, akkor az nem olyan sovány, de olyan lány viszont nagyon kevés van, aki ilyen magassággal rendelkező srácot szeretne. Ha viszont még magas is vagy és úgy vagy 50 kg, akkor az meg már azért nem jó.. Azzal nincs baj, ha egy srác vékony, azt sok nő szereti, de azért normális keretek között.. Egy nőnek kell az, hogy nőnek érezze magát egy férfi mellett, ami persze nem csak ezen múlik, de azért fontos, hogy egy nő lássa a férfiben az erőt, a " védelmezőt"...
2013. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!