Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, van olyan közület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, van olyan közületek, akinek sikerült egy randit összehozni egy szép lánnyal és végül meg is tudta csókolni, esetleg később össze is jöttetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 22:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Volt az a pénz...
2013. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Sajnos erre esélye sincs egy igazán ronda fiúnak, sőt, a randiig sem jut el egy átlagos lánnyal sem, nem hogy egy széppel... :(
2013. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
nem unjátok még? feszt csak a rinya megy már a szerelem-szex kategóriában. tudjátok, kedves ronda srácok, a legkevesebb gond a külsőtökkel van...
2013. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
de ezt leszámítva is undorító ez a kérdés.
2013. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mondja ezt egy lány, aki élből lekoptatja esetleg még ki is gúnyolja azt a fiút, aki nem jön be neki külsőre. Amúgy meg csúnya fiúkhoz szól a kérdés nem lányokhoz!!
2013. márc. 28. 22:37
 6/26 anonim ***** válasza:
78%-os, akkor mondd, mivel van a gond szerinted, ha nem a külsőnkkel?... Az átlagosabb lányoknak sem kellünk, mielőtt azzal jönnél, hogy vigyük lejjebb a mércét...
2013. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

az, hogy rangsoroltok.én csúnya vagyok, a lány átlagos, szép, stb. hogy lehet olyat mondani egy emberre,akivel te kapcsolatot akarsz, szeretni akarod és szeretnéd,hogy ezt viszonozza, hogy ÁTLAGOS? ha a barátom ezt mondaná rám, tuti letépném a golyóit, pedig lehet, hogy még átlagos se vagyok.

két baj van veletek.az egyik, hogy a külső a mindenetek. magatokkal szemben és a nőkkel szemben is. sose írtok ki olyan kérdést, hogy "ronda vagyok,miért nem szeretnek a jószívű,humoros lányok?" ..értitek?

a másik meg minden más probléma, amit a rondaságra kentek. ha meg a bónusz! VÁLTOZTATNI. magatokon. olyan nincs, hogy reménytelen. igénytelen,ízléstelen, lusta van. reménytelen nincs.

napá

2013. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek, te is "RONDÁNAK" hívsz minket...-.-
2013. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

minek hívjalak? miért hívnálak másnak,mint aminek te tartod magad? én csak tiszteletben tartom a döntésed. (tsz)

ja és mééégvalami: akárki akármit mondd nektek.ugyan az a vége. rondák vagyunk, sírunk és kész:)

2013. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Hát figyelj, a randijaim alkalmával mindig a legjobb arcomat igyekeztem mutatni a lányoknak, soha nem panaszkodtam, mégis lekoptattak, ehhez mit szólsz?!
2013. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!