Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta nem akar kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem akar kapcsolatot de velem mégis randizgatott elég sokat, és nem csak a szexre ment. Most mégis dobott. Miért?

Figyelt kérdés
Sok randink volt és én már azt hittem "megfogtam" és úgy viselkedtem mint egy barátnő. Ezt nem kellett volna, mert az első ilyen esetnél dobott engem. Nálam nem csak a szexre ment, semmi ilyesmi nem történt, szóba sem hozta. Helyre lehet ezt hozni még? Mondjam meg neki hogy nem akarok a barátnője lenni, csak legyünk jóban?
2013. ápr. 23. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, nem akar kapcsolatot, te nem vetted komolyan. Szerintem beparázott, kevés az esély, hogy elhiggye, nem akarsz a barátnője lenni. Mert ugye akarsz, ebben bízol?
2013. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy csak ne haragudjon rám és beszéljünk néha. Akár haverok is lehetnénk, bár annyira jó társaság nem vagyok hogy haverok legyünk...Mert vannak neki lánybarátai, de azok olyan bulizós csajok én meg nem.
2013. ápr. 23. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Érezte rajtad,hogy talán többet szeretnél,és ez megijesztette.Holott előre tisztázta veled a szándékait.Ilyenkor jobb,ha nem keresed,és megvárod,míg ő érdeklődik felőled.A hiba nem benned van,ő nem akar kötelezettséget,menekül előled.neked meg ezt a helyzetet el kell fogadnod,és megértened,hogy ő egyszerűen ilyen.Éld tovább az életed!
2013. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!