Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok nem képesek vonzódni ezekhez a alacsony + sovány, nyomi, giliszta srácokhoz, akkor miért van egyre több ilyen srác a társadalomban, ez valami mutáció lenne? Mi lesz így a csajokkal, ha csak ilyen nyomik lesznek?

Figyelt kérdés
Egyébként én is ilyen nyomi vagyok, mielőtt valaki azzal jönne, hogy sértegetem őket. De utálok ilyen lenni, mert látom, hogy minden csajnak a magas, kigyúrt, jóképű fiúk kellenek. Én meg kislányokkal nem foglalkozom, mivel felnőtt vagyok már, de a korombeli csajok meg kisfiúnak néznek, nem tudnak vonzódni hozzám.
2013. ápr. 23. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek nyomi srácok, csak a nők túlságosan el vannak szállva maguktól! Gondoljatok már bele: a "nyomik" szülei is találtak valahogy anno párt maguknak...
2013. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbálj hízni, gyúrni. Magasságügyileg nem tudsz változtatni magadon, de ha minden más stimmel, akkor ebből nem fognak nagy ügyet csinálni. :)

Egyébként sajnos most ez a divat, nem tudom, mi lesz így. Még jó, hogy én 20 vagyok már... az én korombeliek többsége még nem ilyen divatmajombu*i.

2013. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a gond tavaris, hogy magadat nyominak tartod. Másrészt, ahogy említetted ezt lányok csinálják, nem nők, legalábbis döntő többségben. Ugyanígy a fiúk, és nem pedig a férfiak. Lehet ilyen mentalitása egy 30 évesnek is, az érettség sosem volt korhoz kötött. Aki megtanulja értékelni az egész embert, nem pedig csak egy felszínes véleményt alkotni a külsejéről egy pillantás alatt, na neki már érett a gondolkodása. Mint azt említetted felnőtt vagy, bár gyanítom csak olyan értelemben, hogy elmúltál 18, mert ilyen hozzáállása egy elkeseredett srácnak van. És nem, ez nem mutáció, majd, ha 30 centis fémkarmok nőnek ki a kezedből és túlélsz egy fejlövést akkor mutánsozz, addig is viselkedj férfiként és keress nőt, ne lányt, NŐŐŐŐT!
2013. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es, nem mondod? ha ilyen egyszerű lenne már több éve kigyúrt izomállat lennék, de nem, mondjuk ennek anyagi akadályai is vannak...


Utolsó, igen, nincs valami nagy önbecsülésem, önbizalmam, mivel a kedves lányok, nők sokszor gúnyoltak és gúnyolnak a mai napig a külső testi adottságaim miatt. Ők tettek ilyenné. Ha nekik nem számítana ennyire a külső, ma én is pozitív gondolkodású, boldog ember lehetnék és már párom is lenne, de mivel nincs lány,nő, aki így el tudna fogadni, ezért odajutottam, hogy nyominak nevezem már én is magam.

2013. ápr. 23. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

-a kedves lányok, nők sokszor gúnyoltak és gúnyolnak a mai napig a külső testi adottságaim miatt.-


Ha ezek a kedvesek, képzelem milyenek a rosszak. Rossz helyen keresgélsz, olyan helyekre járj, ahol nem a divatklónok tanyáznak, hanem ahol hozzád hasonlóak.

2013. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ízlések és pofonok:).

Van akinek a vékony fiúk jönnek be.

Például aki vékony, annak könnyebb kockahasat 'formáznia' :) Arra pedig mindenki bukik. ;)

2013. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. mindennap látok az utcán alacsony, vékony srácokat gyönyörű barátnővel, szóval nem értem a kérdést.
2013. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, erre tényleg nem tudom a választ...szerencsére nem vagyok ilyen :-)
2013. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!