Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, azok, akik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azok, akik ilyen nyominak tartott, alig 50 kilós, alacsony fiúkkal jártok, ti nem éreztek késztetést arra, hogy megcsaljátok vagy elhagyjátok őket egy magas, adoniszi férfiállatért vagy egy mackós hapsiért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 14:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem lehet végre megérteni azt, hogy fontosak a belső értékek is?! Nekem a barátom mondjuk nem 50 kilós "nyomi", de mióta együtt vagyunk, érzem, hogy kezd elhalványulni az, hogy mennyire fontos a külső, és egyre jobban értékelem a belsőjét. Ennyi. Hiába mondjátok, de az az igazság, hogy a külső megfog, a belső megtart.
2013. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem ilyen férfival vagyok együtt ...

Ha már a kérdés felől közelítem meg a választ ...

2013. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nyomival nem járok. A párom alacsony, vékony (bár amióta főzök rá, kezd kikerekedni :D), de nem tartom nyominak.

Azért járok vele, mert szerelmes vagyok belé. Miért akarnám elhagyni? Pusztán azért, mert szembejön egy másik, aki magasabb? Szánalmasan felszínes lennék, ha így tennék.

2013. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mivelhogy lényeg a külső, kinek lenne célja egy 50 kilós alacsony pasival járni? Hacsaknem retardált a nő.
2013. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindig azt éreznek, igazából bárkivel megcsalják aki éppen megfelel nekik.
2013. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Tévesen van feltéve a kérdés.

Akit te nyomi 50 kilósnak tartasz, az a lány számára valószínűleg szépfiú.

Akit pedig nagy, magas, adoniszi macsónak, az a csajnak sokszor egy ronda, ormótlan, deformált testű, felfújt mutáns.


Tudom, voltam már ilyen helyzetben. Nekem jöhet az 50 kilós, az sem baj, ha alacsony. Fontosabb az arc, ha vékony pedig egyenesen előny! A felfújt izmok undorítanak. De ha 60-max 70 kg, az is jó. Lehet magas is persze, ám nem feltétel.


Barátnőim is járnak ilyenekkel (nem tinik vagyunk, jelzem!)


Amikor ezt látják a kondizgató, kopasz, néha előnytelen arcú férfiak, jönnek a beszólások, hogy "miért az a kis nyomi? miért nem én? egy adonisz vagyok! 100 kiló tiszta izom (fehérjeporból!)"- jó, ez durva példa, tudom.


Férfiállat főleg nem kell, mackós... á, azt sosem értettem, abban mi lehet a vonzó? Biztos tetszenek valakinek ők is, de én kihagyom. :)

2013. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azért mert tele vagy nyomva bikag*civel még vagy adonisz.
2013. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*még nem vagy
2013. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

4: Nem, képzeld, nem retardált a nő.

És a külső is számít, persze, csak nem feltétlen úgy, ahogy gondolod.


Volt már alacsonyabb barátom (168 körül, én 175 körül vagyok), de arcra nagyon helyes, míg a többi próbálkozó hozzá képest arcra csúnyább (nem csúnyák, csak kevésbé helyesek, és így hiába voltak magasabbak, nem számított)


Nem azért jár egy lány ilyenekkel, mert nem jut neki más, hanem mert egy 180-190 cm-es beképzelt, rosszképű előnytelenebb alternatíva. Nekem legalábbis. És akkor még a bensőt nem is említettük.


Ráadásul hiába vagyok magas, azt nehezen viselem, ha valaki fél fejnél többel felém magasodik. :/

2013. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

14:28, olyan nőből van a legtöbb. Aki szánalmasan felszínes.

Ám nem a külső a lényeg,hanem a pénz. Érdemes megfigyelni hogy a sportkocsis lóvét taplóállatoknak mennyi nőjük van, még csalják is őket egymással napszámba. De hát erre van igényük.

2013. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!