Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőre érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs valami nagy társasági életem, de szeretnék egy normális kapcsolatot. Próbáltam több oldalt is, összesen találtam 5 olyan csajt, akinek egyáltalán érdemes volt írni, egy sem válaszolt. ÉS itt kimerült a "készlet" :(

Hol érdemes próbálkozni, ahol vannak győriek és arról a környékről valók szép számmal?

20/F


2013. ápr. 23. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Társkeresők kamuk...
2013. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is mehet, hogy nem társkeresőn próbálkoznék, hanem létrehoznék egy saját blogot erre vagy más jellegű oldalt és csak igényes, normális csajok léphetnének fel oda.
2013. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem Bp-i érdekel:)
2013. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőn akarsz normális párt találni, az hosszú és kitartó munka. Nekem elhiheted.
2013. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
milenne ha eltolnád a valagad bulizni? meredek?
2013. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"milenne ha eltolnád a valagad bulizni? meredek?"

Nincs kedvem olyan helyekre menni, ahol nem érzem jól magam...

2013. ápr. 23. 21:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Erről a blogos dologról írna valaki bővebben?
2013. ápr. 23. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

21:58


bulik nem éppen a hosszútávú kapcsolatok születési helyei. Akad rá példa de valljuk be ott előbb lesz egyéjszakás mint évekig tartó kapcsolat.

2013. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!