Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első "randin" szeretkezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első "randin" szeretkeztek annak van jövöje?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta "ismerjük" egymást általános iskolás osztálytársak voltunk de ballagás óta(10 éve) csak most taliztunk először.Egy ideje msn,sms en beszélgetünk.Tegnap lejött hozzánk(2 faluval arrább lakik)és beszélgetünk és megtörtént....ezek után lehet ennek komolyabb kimenete vagy felejtős?úgy váltunk el hogy holnap hív!(23 éves lány vok)
2009. szept. 26. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Azt mondta, hogy "Majd hívlak?" mert akkor szerintem várhatod, továbbá szerintem nagy hülyeséget csináltál ezzel, hogy már az első randin lefeküdtél vele! Szerintem nem lesz jövője...

2009. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nálam tuti nem lenne ,mert ilyen csak egy éjszakásnak jó nálam. Persze ha élnék ilyen dolgokkal :D

Nekem meg fordulna a fejemben sokszor,hogy vajon másokkal is ilyen egyszerűen megteszi ? Még ha ismernénk egymást egy ideje,akkor is. És ezért inkább nem kérnék belőle.

Persze mindenki más, szóval nem lehet így leegyszerűsíteni.

2009. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy van jövője: A jövő héten is eljön, kirázza beléd és majd a következő héten is "hív". És a jövőben is addig míg ki nem nyílik a szemed, hogy mire használ téged!
2009. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is megvolt az első találkán de mi 350 km re laktunk egymástól házasság lett a vége de most válunk öt évig voltunk együtt.

Bárhogy alakulhat a dolog nem lehet jósolni ez csak kettőtökön áll vagy bukik.

2009. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

28/L

2009. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1 helyen lakunk, látásból ismertük egymást, meg néha-néha köszöntünk... Aztán egyszer felvett MSN-re, 1 hétig éjjel-nappal beszéltünk, egy közösségi területen megtörtént az első találka, másnap pedig Náluk találkoztunk, és megtörtént!

15 hónapja vagyunk Együtt! =)

Szóval emberfüggő! =)

2009. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Miért ne jöhetnétek össze? Simán.

Ez hülye.ség hogy az első napon szex van akkor vége.

A bu.ta kihasználós pasik szokták csinálni.

Ha tényleg tetszel neki vagy esetleg többet is érez, akkor úgyis jelentkezik.

L/25

2009. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem mind1 ha csak dugni akart legalább előbb kiderült és nem a 10. randi után.
2009. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak szexre vágyott veled akkor jelentkezhet, de már nincs benned semmi kihívás...odaadtad magad...sokat ne várj, én azt mondom. Nem kell neki hogy szeressen téged ha megkaphat anélkül is....ebbe érdemes belegondolni...ha jelentkezik játszd azt hogy "adsz és visszaveszel..." és egy kicsit nem árt összezavarni se...csak hogy tudja hogy még ha egyszer meg is történt akkor sem vagy könnyűvérű:S

Jakomo 25F

2009. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezett tegnap??

Vagy azóta?

L/22

2009. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!