Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első "randin" szeretkezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első "randin" szeretkeztek annak van jövöje?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta "ismerjük" egymást általános iskolás osztálytársak voltunk de ballagás óta(10 éve) csak most taliztunk először.Egy ideje msn,sms en beszélgetünk.Tegnap lejött hozzánk(2 faluval arrább lakik)és beszélgetünk és megtörtént....ezek után lehet ennek komolyabb kimenete vagy felejtős?úgy váltunk el hogy holnap hív!(23 éves lány vok)
2009. szept. 26. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, egyik ismerősöm egy rendkívül normális lánynak is így jött össze egy 1 évig tartó kapcsolata.
2009. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
másnap jelentkezett,egész nap sms-tünk.(szombaton)de azóta semmi(hétfő van)legalább tanultam belőle keserű tapasztalat de ez van:(
2009. szept. 28. 11:39
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ilyenből lett egy 6,5 éves kapcsolatom, tehát simán lehet belőle bármi is. számomra inkább az a fura, hogy már most, az első éjszaka után tervezed a jövőt :)


hagyd fejlődni a dolgokat, minden görcs nélkül. :)


sok boldogságot!

2009. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
49%
A romantikus filmek szerint van az első randis szexnek jövője. De szerintem a valóságban ennek nulla az esélye.
2009. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Hát sztem már nincs:( Nem kellett volna lefeküdnöd vele, ezt elszúrtad. Máskor ne add ilyen könnyen magad.
2009. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a hétvége alatt kibékült a barátnőjével:(Érdekes nem magam sajnálom hanem a csajt.Ha velem ezt megtette a pasija akkor mással is,nem?
2009. szept. 28. 15:59
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarom ezt mondani, de én megmondtam, hogy nem lesz jövője...tudom, hogy fáj, de túl fogod élni és legalább megtapasztaltad, hogy ezt még egyszer nem fogod megcsinálni! Fel a fejjel! Lesz egy olyan srác aki tényleg szeretni fog! De neki ne add oda magad elsőre, jó? ;)

1. válaszoló voltam...

2009. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!