Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy manapság nagyon ritka a rendes, kedves és egyben szép lány? Mit rontottunk el a lányok nevelésével vagy már tényleg egyre kegyetlenebbé válna az emberiség, de főleg a lányok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy gyakran tapasztalom, hogy a mai fiúkban mintha több jóindulat, segítőkészség lenne, míg a lányok önzőbbek, hisztisebbek, semmi sem jó nekik, egyfajta királylánynak képzelik magukat és csak a helyes, magas fiúkkal kedvesek, mert megjátsszák magukat, de a többi emberrel még a saját barátnőikkel is kegyetlenek tudnak lenni. Szóval elég kiábrándító a helyzet. Csajozzon be, aki mer ezek után. :D
2013. márc. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert keveset nevelnek.
2013. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hány lányt neveltél, hogy elmondod magadról, hogy elrontottuk? Én nem érzem magam romlottnak. Te hol jársz, azt nem tudom. Szerintem neked az lenne az ideális, hogy valakire szemet vetsz, és az a lábad elé omlik. Azt várhatod. Dolgozz meg érte, és legyen a véleményed egy kicsit jobb rólunk. Akkor lehet esélyed. Addig elvagyunk a romlott fiúkkal is.
2013. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jogos, bár én lány vagyok..


Nemtudom, hogy mért joó ez, nem értem Én sem :((


Vagy talán máshogy kéne nevelni..?? de hogy máshogy??


Am, ja én is úgy vettem észre, hogy a fiúkban van a több empátia, meg minden ami pozitív :DD

2013. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezért a telhetetlenségért! Minek kell neked sok "rendes, kedves és egyben szép lány"? Miért nem elég egy????, aki téged választ.
2013. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!