Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok belenyugodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok belenyugodni, hogy csak olyan barátnőm lehet valószínűlg, akihez nem tudok vonzódni testileg?

Figyelt kérdés
Úgy értem én alacsony, girnyó alkatú, nagy orrú, elálló fülű srác vagyok és így érthető, ha egy szép, vonzó csaj sem akar tőlem semmit sem. Azt vettem észre, hogy többnyire olyan lányok tetszenek, akik hozzám hasonló alkatúak, de arcra szépek és hosszú, ápolt hajuk van. Volt már olyan is, hogy olyan lány tetszett, aki haveroméknak nem és ezne meglepődtem, mert azért elég jó ízlésem van csajok terén, sajnos szinte biztos, hogy amelyik csak nekem tetszik az más fiúknak is bejön, így van egy rakás konkurens, akik mellett én labdába sem rúghatok. Az a vicc, hogy főleg most, hogy jó idő van, rengeteg lány látok, aki tetszik nekem külsőre és mégis ebben a rengetegben nincs egy lány sem, akinek én is bejönnék viszont külsőre. Legalábbis eddig akárhány lánynál próbálkoztam, aki nekem tetszett, azok közül egyiknsk em jöttem be viszont, így már kedvem sincs nagyon próbálkozni mostanság. Tök komolytalan nálam már a csajozás is, csak abból áll, hogy haverommal hülyülünk és leszólítok poénból egy csajt, azt sem érdekel, hogy néz ki, aztán eltűnok, annyira félek már az elutasítástól, hogy inkább kamu indokkal szólítgatok le lányokat, de közben meg, ha nem csinálom, akkor meg az zavar, hogy nem szólítok le lányokat. Szerintem mélyen belül arra várok én, hogy egy szép lány jelezzen, hogy tetszem neki és akkor lépek, de sajnos ez még nem történt meg, ellenben olyan lánnyka már tetszettem, aki nekem nem volt vonzó.

2013. ápr. 25. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Az oké hogyha egy srác EGYSZER feltesz egy ilyen kérdést,de miért kell minden nap nektek EZERSZER feltenni ugyanezt a kérdést?


Nem értem,pontvadászok vagytok vagy csak poénból csináljátok ezt?Esetleg reménykedtek hogy így összejöttök egy csajjal?Nem értem miért teszitek fel ugyanazokat a kérdéseket amikor úgyis ugyanazokat a válaszokat fogjátok kapni amikkel kitörölhetitek a se*geteket...

2013. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Az igazi értékeid külső felszínes szemlélő nem láthatja!

Ne állj össze olyannal, aki nem tetszik, mert a párkapcsolat, majd házasság szól arról is, hogy tetszik külsőleg is a másik, vagyis valahogy vonzódsz hozzá. mert ha szexuálisan egyáltalán nem vonzódsz hozzá, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Legyél türelmes, ne add fel!

2013. ápr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket, és minden nap van belőle pár. Alacsony vagy, oké. Nagy orrod van, oké. De miért kell a girnyó testalkatba beletörődni. SPORTOLJ azistenszerelmére. Akkor legalább ezt a hátrányt kihúzhatod a listádról.

Egyébként nem szeretnélek elkeseríteni, de arra várhatsz hogy egy szép lány jelezze hogy tetszel neki. EZ nem fog megtörténni.

Első lépésként el kell felejteni ezt a hülye hozzáállást hogy labdába se rúghatsz meg ilyenek. Igenis összejöhet, csak hozzáállás kérdés az egész. Ha már úgy mész oda hogy 'ááá ,lapát fülem van, biztos jobb pasi kell neki', akkor az egész el van B*szva. Magabiztosság, és önbizalom, meg némi humor esetleg és jó beszélőke. Ha ezek megvannak akkor sok csajt ledumálhatsz a lábáról.

2013. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. inkább ezt tegyék fel sokszor, mint azt, hogy terhes lehet-e a barátnője. én ezt a fajta kérdést nem is láttam még itt. második voltam.
2013. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te vazz, kezdem azt hinni, hogy skizo vagyok... A külső totál passzol.
2013. ápr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
növeszd meg a hajad, akkor majd nem látszik a lapátfüled(ha neked sincs akkor bocs, de gondolom van mert említetted volna :D)
2013. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én amúgy nem vagyok rocker de sok lány ismerősömnek bejönnek, általában az a közös bennük, hogy hosszú a hajuk és irtó randák


ne felejts el bicikléizárat kötni a gatyádra és egy olyan nagy kolesszekrény záró lakatot akasztani a nyakadba, az sokat dob az összhatáson

2013. ápr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem nyugszol bele, mert nem úgy vagy programozva, hogy a neked nem vonzó asszonyállattal hálj. Mivel lúzer vagy, így sose lesz olyan jó nőd, aki igazán tetszik, tehát két dolgot tehetsz: 1- elfelejted a puncisokat örökre, nem tudom kezdj el meditálni, vonulj kolostorba, kasztráltas magad, mittudomén.

2-össeállsz olyan sunákkal, akik nem jönnek be. Én ezt a verziót jobban preferálom, mert így lesz nunci a farkadon, mégha annyira nem is jön be. de szerintem a csúnya, nem túl vonzó csaj is jobb mint a semmi, vagy a marok marcsa. The choice is yours.

2013. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De állítólag a nem túl vonzó csajokkal nem jó a szex,legalábbis én ezt hallottam
2013. ápr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nem jó szex is jobb, mint a recskázás óraszám :D
2013. ápr. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!