Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok belenyugodni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok belenyugodni, hogy az exem nélkülem boldog?

Figyelt kérdés

majdnem 2 éve szakítottunk, nagyon csúnya vége lett a kapcsolatnak, sajnos eldurvultak a dolgok mindkettőnk hibájából... első szerelem voltunk egymásnak. 1,5 évig próbálkozott, hogy visszakapjon, sokat bizonyított, de én kiszerettem belőle. pár hónapja, szinte ugyan akkor mindkettőnknek lett komoly kapcsolata, azóta nem keres, én sem őt (messze is lakunk egymástól). egyszerűen képtelen vagyok "megszokni", hogy már nem keres, nem ír oldalas leveleket, stb...

facebookon letiltott, ebbe is szinte bele őrülök, van hogy naponta 5x megnézem egy másik felhasználó fiókjáról az exem adatlapját, hátha történt vele valami... ez egyszerűen már beteges, amit csinálok. fogalmam sincs miért zavar, hogy nélkülem boldog, hiszen ha akartam volna, egy szavamba került volna... de mostmár nem. talán pont ezért?

mellesleg az is zavar, hogy a mostani barátnője is kívül-belül hasonlít rám... megőrjít a gondolat, hogy az a lány a "helyembe lépett".

mindemellett borzasztó lelkifurdalásom van, mert van barátom, akit nagyon szeretek. de szégyenlem magam, hogy ilyen sokszor eszembe jut az exem és ennyire foglalkoztat... nem akarok a páromnak hazudni, elmondtam neki, hogy eléggé nehezemre esik ez az "ex-téma".

ne értsetek félre, nem vagyok szerelmes az exembe! a párom a mindenem. épp ezért nem értem, miért van ez...

kérlek ne szóljatok le, normális válaszokat/tanácsot szeretnék. hogyan lépjek rajta tovább??

19/L


2013. ápr. 4. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Tessék egy hasonlóan problémás lány kérdése, kezet foghattok a hülyeséget tekintve! http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2013. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
addig játszottál vele mig megunta és váltott... ezt te rontotad el hát viseld ak övetkezményeit. Minden hur elpattan ha sokáig feszitik :)
2013. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de én nem vagyok szerelmes az exembe!! nem akarok tőle semmit...

továbblépni nem tudok.

2013. ápr. 4. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

"mindemellett borzasztó lelkifurdalásom van, mert van barátom, akit nagyon szeretek. de szégyenlem magam, hogy ilyen sokszor eszembe jut az exem és ennyire foglalkoztat... nem akarok a páromnak hazudni, elmondtam neki, hogy eléggé nehezemre esik ez az "ex-téma". " NEM!

Ha te tényleg nagyon szeretnéd a mostani párod akkor leszarnád az ex párodat.

De te nem szereted a mostani párod annyira, sőt boldog sem vagy vele különben ezzel nem foglalkoznál ennyit.

ÉS ne mond hogy nem mert Igen. Mert ez tény. Akkor nem foglalkoznál az ex-el.

2013. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kínozni szeretnéd? Másfél évig próbálkozott - és ez hiányzik. Nem jó, hagyd abba.

[link]

"Ki csak úgy játszott a legénnyel,

Mint macska szokott az egérrel!” Arany János, Tetemrehívás

2013. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem akartam játszani vele, mindvégig őszinte voltam vele. valószínüleg igaza van az utolsónak, az hiányzik hogy "foglalkozzon" velem... nem is tudom.

hogy verjem ki a fejemből??

2013. ápr. 4. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazán a mostani pasidba lennél szerelmes és maximálisan ő foglalkoztatna és kötné le a gondolataidat, akkor azt is magasról leszarnád, hogy él-e vagy ha-e az exed.
2013. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!