Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek melyik fehérnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik fehérnemű tetszene a barátnőtökön (23), az első együttlét előtt? (Képek lent)

Figyelt kérdés

Még sosem csináltam ilyet de azt hiszem, megtaláltam életem szerelmét és szeretnék neki kedveskedni valamivel (mivel a születésnapja is aznap lesz), és egy csinos fehérneműre gondoltam.


A baj csak az, hogy inkább vagyok szégyellős, mint bevállalós, nem is értek hozzá, és a föld alá süllyednék, ha valamelyik férfi ismerősömet kellene - jobb híján - megkérdeznem a dologról!


A paramétereim: vékony de nem az a zörgőcsontú, mell közepes, csípő szélesebb, sötét és hosszú haj, sötétzöld szem, fehér bőr, az arcon sajnos kicsit szeplős, (illetve nyáron nagyon). Képet nem küldök! Légyszi, próbáljátok meg elképzelni, hogy mi az, ami "jól állna" és kombináljátok bele az ízléseteket is!

Én biztos jobban érezném magam olyanban, ami többet takar de talán a páromnak nem lenne olyan nagy öröm.


[link]


[link]


[link]


Köszönöm a segítséget!


2013. ápr. 25. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha mindenképpen a három közül kell választani akkor első vagy esetleg második
2013. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sanker ***** válasza:

egyikse, nem szeretem a fehérneműket, nekem az ilyesmi ruhák jönnek be (akár tangával vagy nélküle) :

[link]

vagy legging nadrág, például: [link]

harmadik megoldás pedig a bikini


ezektől nagyon beindulok, és nemcsak az első együttlétkor

2013. ápr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az első alkalomra az utolsó lenne jó, mert ez takar a legtöbbet, viszont jól kitudja hangsúlyozni a formásabb feleidet. Sokat takar, ezért valamennyire jobban fogod érezni benne magad, mint a többiben. És a párod, ha meglát ebben biztosan egyre jobban várja az alkalmat és azt is eltudom képzelni, hogy foggal veszi le rólad a fehérneműt. Elmondásod szerint még illene is hozzád. Remélem tudtam segíteni:)
2013. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!