Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék olya lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olya lányt, merre keressem, aki hozzám hasonlóan már nagyon vágyik egy párra, akivel szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Sok lány maga sem tudja mit akar, nekem olyan lány kell, aki magától vágyik egy barátra már és hiányoznak neki is az ölelések, csókok, együttlétek.

2012. aug. 3. 18:22
 1/5 anonim válasza:
Melyik városban laksz,ez a nagy kérdés!
2012. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy debreceni vagy!
2012. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hajdú-bihari vagyok, de itt úgysem találok ilyen lányt, a kérdést inkább a tapasztalataim ihlették.


A szingli lányok úgy tűnik boldogabbak egyedül és nincs igzaán meg bennük a vágy egy társra, én ezt tapasztaltam eddig. Egyetlen egy lány volt, akiben láttam azt a szikrát, azt a vágyat egy társra, ami bennem is van, de ő már másé. Szomorúan tapasztalom, hogy azóta semmi.

2012. aug. 3. 18:32
 4/5 anonim válasza:
ITT :D
2012. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vágyom már párra ,de ez tőled is függ! 16/L
2012. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!