Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van annak valami jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak valami jelentősége ha a fiú nagyon szétveti a lábait? Esetleg csak olyan lánynak csinálja, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Előfordul, hogy amikor egy fiú ül és beszélgetünk egymással, nagy terpeszben szétveti a lábát. Hallottam olyanról hogy ezzel a férfiasságát szeretné érzékeltetni, ez nyilvánvalóan igaz. De ez minden lánnyal való beszélgetéskor átlagos esetleg, vagy inkább az olyanoknál, akik egy kicsit tetszenek a fiúknak?
2013. ápr. 25. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot is rég hallottam :D
2013. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak így kényelmes neki,mert szorít a boxer :D
2013. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első kettő hozzászóló nagyjából leírta amit szerettem volna. :D
2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hol hallottad, de ez nem így van

nekik ált így kényelmes, N

2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tisztában vagyok vele hogy nekik természetesen egy bizonyos szinten kényelmesebb, de néha nagyon terpesz van :)
2013. ápr. 25. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baromság...de ez így kevés információ, hogy miért csinálhatja...ahhoz, hogy egy embert elemezni tudjunk a testtartása alapján, más is kell...pl. hátradől, előre dől, a kezét hol tartja, a fejét hogy tartja...stb. Írd le konkrétan, és utánanézek :)
2013. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Változó. Megfigyeléseim szerint ált. előre vagy hátra dőlnek. Szinte bármiről beszélgethetünk. Egymással szemben/egymás mellett vagyunk. Alapszinten ismerem a testbeszédet, de ebben a témában nem vagyok jártas (a kérdés) szóval köszi a segítséget :)
2013. ápr. 25. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Siman csak paraszt tipus:D
2013. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ajánlok egy könyvet: Pease Allan, testbeszéd
2013. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi Vatta, már olvasgattam, de sehol sem akadtam rá. Megvan a könyv. Köszi a segítséget:)
2013. ápr. 25. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!