Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondta hogy mennyire akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondta hogy mennyire akar engem és tudom is hogy kellettem neki. Mégis 1 perc alatt eldobja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Bújós volt, ölelt kedvelt engem ez 100%. Mégis mondtam neki 1 mondatot és nagyon megharagudott rám. Azóta nem beszéltünk, 4 napja :(
2013. ápr. 25. 21:20
 1/2 Johnny B. Goode ***** válasza:

Attól függ, mit mondtál.

Ha elszídtad az egész családfáját vagy hasonló, akkor lehet, hogy baj van... :)

2013. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mit mondtál?

az én pasim ugyanezt csinálta :(

nem akartam elmondani neki hogy mi bánt vele kapcsolatban, mert amikor elmondtam, mindig még engem hibáztatott, okolt, ő magát szentnek és tévedhetetlennek tartotta

én meg belefáradtam hogy eltűnt napokra emberundor címen, de közben más lánnyal nagyban kommentelgetett.

nem mondtam el miért van rossz kedvem, csak hogy úgysem ért meg, akkor minek mondjam, erre a fejemhez vágta hogy nem bízok benne és innentől nem érdeklem.

1 éve nem beszéltünk. írtam neki ezután pár nappal, de nagyon szemét volt, vissza se írt.

ő is bújós volt, ölelt, játszotta a szerelmeset - amíg úgy volt minden, ahogy ő akarta, amíg bábként irányíthatott.

de jó, akkor menjen csak, majd egyedül marad, én meg találok normálisat... úgyis elhagyják a következő női is, az ilyen önző, egoista, beképzelt majmoknak ez jár.

keress te is jobbat, aki nem látja be a hibáit, azzal nem lehet mit kezdeni, rossz ember!

2013. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!