Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki hótt butának tűnik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hótt butának tűnik, de egy csapásra híres pasi lesz, az mindig talál magának csinos csajt bármit tegyen is?

Figyelt kérdés
Most mutatták, hogy abban az agysorvasztó sorozatban udapest éjjel, nappal)(Bszereplő két fiút (Lali az egyik meg a haverja)kivittek az utvára, hogy találomra szólítson le csajokat. 2 óra leforgása alatt annyi telefonszámot gyűjtöttek be és annyi randi lehetőséget söpörtek be a csajoktól, hogy az már egy hadseregnek is elég. Pedig egyik sem tűnik nagy észkombjnak a sorozat alapján, meg való életben sem hiszem, hogy azok lennének.
2013. ápr. 25. 21:58
 1/3 Johnny B. Goode ***** válasza:

Igen, a mai világban a mai csitriknek a többségének elég, hiszen aki híres az jó is...

"Legyél egyedi, tűnj ki a többi közül!" ezt sugallja évek óta a média minden része

2013. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fókuszban is megrendezetten teszik amit.

Nem én vagyok szkeptikus,hanem ők mondták,mivel ez egy konstruált reallity.

2013. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eddig 2barátnőm volt ott válogatáson,megkapják a szöveget hogy nagyjából mit mondjanak,nyáron statiszta voltam az rtl-nél,az összes ilyen megrendezett sz*r úgyhogy ne erre alapozzál
2013. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!