Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hónapig randizgattunk és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig randizgattunk és ő hirtelen dobott. Helyre lehet ezt még hozni hogy jóban legyünk?

Figyelt kérdés
Féltékeny voltam rá, összevesztünk és dobott engem. Utólag jöttem rá hogy nem kellett volna jelentet rendeznem. Helyre lehet ezt még hozni? Nekem fáj hogy hragszik rám még az is jó lenne ha normális módon válnánk el egymástól.
2013. ápr. 26. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
probáld meg
2013. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most akkor döntsd el mit szeretnél.

Békében elválni, vagy igazából visszaszerezni.

Utóbbinál, nem kell túlspilázni a dolgot, szépen bocsánatot kérsz, és egy darabi eltűnsz, semlegessé válsz.

2013. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát puszipajtások már biztosan nem lesztek...
2013. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!