Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy éve össze akartam jönni. sokat voltunk együtt, beszélgettünk meg minden. 3 hét után megkérdeztem járna e velem. Nemet mondott. Azóta kb semmit nem beszéltünk legfeljebb köszöntünk egymásnak. Két napja megláttam és egyből odajött hozzám és elkezdtünk beszélgetni, kérdezgetett, mondta hogy rég látott rég beszéltünk ilyesmi. Szerintetek akar valamit vagy csak természetes reakció volt?


16F



2013. ápr. 26. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd az idő eldönti. :)

Ha újra elkezdtek rendszeresen beszélni, még bármi lehet. Fiatalok vagytok, ebben a korban sokszor változik az,hogy ki tetszik. Lehet, hogy neki te leszel a következő.

2013. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel odamennt hozzád hosszabb hallgatás után két alternatíva van:

1. tényleg régen beszélgettetek és érdeklődik.

2. meggondolta magát a járást illetően.

Próbálj most te odamenni hozzá és kérdezgetni. Írj neki facebookon. A lányok nem szeretnek lépni. Szeretik ha egy srác kezdeményez. Próbáld meg mégegyszer. Sok Sikert!

17/L

2013. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Add meg a nevét, cimét, (esetleg egy fényképet), majd mi megkérdezzük töle!
2013. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első kettő, Köszi! Utólsó, Majd én :D
2013. ápr. 27. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg két esélyes a dolog.. Vagy csak egy jó barátot lát, vagy pedig készen áll. Én is ilyesmi helyzetben voltam és hogyha most mennék oda hozzá.. Akkor biztosan meggondoltam magam!:):$ De persze ez én vagyok, nem ismerem a lányt, nem tudom mit gondol! :) Azt tanácsolom hogy kezdeményezz mint BARÁT és hogyha mást is látsz a csajon akkor próbáld meg.. De ne úgy mint tavaly, hanem valami más módszerrel.. :)

14L

2013. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!