Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem jönnek a kilók és emiatt nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Alacsony, ggizda gyerek vagyok és hát szeretnék hízni, mivel a lányok nem tudnak vonzódnii a magamfajta srácokhoz és itt is azt olvastam egy kérdésnél, hogy inkább legyen duci a fiú, mint sovány, mert az a vonzó. Én már jó ideje rajta vagyok a dolgon, de mivel nem jönnek a kilók, kínomban muszáj írnom ide, tényleg olyan rossz, ha egy fiú sovány, lányok ti tényleg nem tudnátok járni egy 165-170centi magas, kb. 52-55kiló körüli fiúval?

Valamelyik nap hányásig ettem magam, de akkor is csak két kiló jött fel, ami másnapra már el is tűnt. Nagyon el vagyok keseredve, hogy ilyen gizdán nem kellek a lányoknak, hogy egyikőjük sem akar velem járni. Már öngyilkosságon is gondolkodtam. Soktan támadtak így is, hgoy biztos nem eszek eleget meg, pedig nem igaz, mert amúgy is sokat eszem, elég sűrűn, folyton eszek valamit, emellett edzeni is szoktam, főleg fekvőtámaszozni meg súlyzózni, sajnos pénzügyileg nem állunk úgy, hogy elmehessek kondizni meg ilyen szereket sem tudok szedni. De igazából voltam konditerembe, szedtem ilyen csodaporokat is, akkor sem jöttek a súlyok, de a pénztárcámat nagyon megterhelte, diák vagyok meló semmi, így most csak az otthoni edzés van, meg hát hiába zabálok, rosszul vagyok, most is annyit ettem, lehet hányni fogok megint, de olyna bosszantó, hogy egy maci fiú is vonzóbb, mitn én, most meg, hogy itt a nyár látszanak vékony karjaim is és a lányok biztos undorítónak tartanak.


2013. ápr. 26. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a 165-170 cm, 52-55 kg egy lánynak tökéletes alkatra utal. De neked valóban kevés.

Szerintem fordulj szakértőhöz menj el előbb orvoshoz aki majd ír vitaminokat aztán egy másik szakértőhöz.

2013. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezö te nagyon hülye vagy,fogalmad sincs a helyes táplálkozásról,edzésröl....szerintem menj el egy kondimtermbe egy normálsi edzöhöz és kérj tanácsot
2013. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok,nem mellesleg én is 55kilo voltam és sikerült felmennem 87re edzéssel,sok evéssel,kitartással,és 87kilosan izmos voltam nem dagadt!
2013. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Személyi edző 24 ezer egy hónapra. Írtam, hogy anyagilag nem telik semmire sem, sajnos.
2013. ápr. 26. 21:16
 5/5 dag ***** válasza:

fighter!

Ugyan ebben a cipőben jártam mint te. Ehettem akármennyit nem híztam, én 190 cm magas vagyok, és akkoriban 51 kg párosult mellé! Gondolhatod milyen megalázó beszólásokat kaptam mindenkitől főként csajoktól. Élni sem volt kedvem, befordultam, egy idő múlva már az utcára sem mertem kimenni, mert féltem attól hogy beszólongattnak. De egy idő után rá untam az egészre és tettem érte hogy jól nézzek ki. Mert ha valaki el akar valamit érni, és tesz érte az eléri, csak nem szabad feladni. soha nem gondoltam volna hogy lesz egyszer csajom,És most még válogathatok is:) én már majdnem 4 éve csinálom. A lényeg az hogy ne egyél össze minden sz@rt, nézd meg mit eszel, miben mennyi szénhidrát, fehérje van. Én sem vagyok gazdag srác, nekem is gondot okozott megszerezni rá a pénzt, napi 10 órát güriztem hogy meglegyen napi 4 ezer forintom, amiből már valamicskét tudtam okoskodni. A lényeg a hozzálás, ha te így fogod fel hogy nem tudsz hízni, és nem tudod elérni amit elszeretnél, így is van. Rajtad múlik. Ha gondolod tudok ssegíteni a a hízásban, nyugodtan kérd csak ki a vélemyényem priviben. Ha tudok segítek neked!

25f

2013. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!