Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan juthatnék el a randiig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatnék el a randiig, sőt a kapcsolatig vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egyszer találkoztam, csak pár szót beszélgettünk, többször mosolyogtunk egymásra és egyszer éreztem, hogy nagyon néz és én is ránéztem, hogy tudjam így van-e, és tényleg. Találkozott a tekintetünk. :)

Megtaláltam facebookon, 2 napja beszélek vele, de csak pár pár mondatban...

Mégis hogy érhetném el, hogy újra találkozhassak vele? Mert szerintem azért még többet kell üzengetnünk, hogy ilyenről szó legyen..

Mit gondoltok?

Köszönöm a válaszaitokat!


20/F


UI: ő 17 éves


2013. ápr. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

randiig a lábadon

kapcsolatig szerencsével

2013. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ebben van valami!
2013. ápr. 26. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne Facebook, teljesen természetes lenne, hogy élőben találkoztok. Ennek Facebook mellett is természetesnek kellene lennie. Hívd el valahova, ne a gép előtt függjetek, élőben is lehet ám beszélgetni, bármennyire is meglepő.
2013. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na figyi, az első találkozást ne nevezd konkrét randinak, csak legyen egy laza kis beszélgetős, lazább programokkal szervezett nap, ha ez megvan és jól elbeszélgettek, utána már érezni fogod hogy mi a helyzet, és ha szerencséd van akkor a csaj tehet megjegyzéseket amik utalhatnak arra hogy lehet később ebből valami.

Ha ez megvan utána már lehet gondolkodni a továbbiakon és tervezgetni, aztán ha jó vagy akkor valószínű eljutsz ezzel a kapcsolatig, de egyet mondok ne kapkodd el, és légy határozott meg azért érezze hogy fontos ő neked.

2013. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is valami lazára gondoltam elsőre, pl. egy bowling vagy valami sportolós dolog, mert szeret sportolni :)
2013. ápr. 26. 22:35
 6/6 A kérdező kommentje:
és valóban, nem akarom elkapkodni, korábban már megittam a levét, vele már nem akarom elrontani.. ezért is tettem fel a kérdést
2013. ápr. 26. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!