Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nálatok előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok előfordult már hogy kívántatok nagyon egy nőt, és amikor ott lett volna a lehetőség, becsődöltetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 15:54
1 2
 1/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem, max olyan h ott lett volna az esély és hirtelen [egy laza 3 hónapos késéssel] becsengetett az ajtón a lelkiismeretem.. XD
2013. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint fizikailag? Az nagyon könnyen megeshet, de egy normális nő normálisan kezeli a helyzetet. Én nőként voltam már ilyen szituban, megoldottuk.
2013. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem :) 23/F
2013. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, fizikailag értem! Nagyon vártuk már, megadatott a lehetőség, fel is izgult, de nem tudott elmenni... Csak az a szar, hogy ezt a saját kudarcomnak élem meg, ő meg magát szidja hogy becsődölt.
2013. ápr. 27. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha mindenki magát okolja, abból semmi jó nem fog kisülni. Ilyenkor kéne lazítani, beszélgetni, újra próbálkozni, nem erőltetve, épp csak felfedezni egymás testét, apránként fokozni a vágyat, elvárások nélkül. Tisztázni, hogy senki nem hibás, egyszerűen előfordul az ilyesmi, és megadni az újabb esélyt, de úgy, hogy az maximálisan ellazulva következzen be. Az első kudarc utáni próbálkozásnál még él a rossz élmény, tapasztalataim szerint 3-4 pozitív élmény képes felülírni. :)
2013. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ilyennel még nem találkoztam, olyannal igen, hogy elmondta partner váltásnál volt már gondja, de beszélgetés után ő mondta mégis akarja, nem volt gondja

hány évesek vagytok? gondolom ideges volt N

2013. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nőként idősebb vagyok pár évvel. Húsz fölött vagyunk.
2013. ápr. 27. 16:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Légyszi írjon még akinek volt hasonló élménye! Nagyon fontos nekem!
2013. ápr. 27. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:

volt velünk is, a barátom 25 éves. kezdetben az első pár alkalommal.. szerintem nagyon teljesíteni akart, meg rágörcsölt mert ez az első 2 hónap után teljesen eltűnt és ma már soha nem fordul elő. én is nagyon csodálkoztam, meg magamat hibáztattam annak ellenére, hogy mindig mondta nem velem van a gond.. mert egészen addig, amíg még nem feküdtem le vele, állt mint a cövek és, ahogy ott volt szabad volt a pálya, meg leállt.. (:

eleinte nem is hittem el, azt hittem nem tetszek neki meztelenül stb. de aztán minden jó már.

2013. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugyanez volt nálunk is, előtte minden alkalommal felizgult rám, aztán mikor ott volt a lehetőség, nem sikerült. És ő is mondta hogy nem miattam van, habár azt gondoltam nem vagyok elég jó neki. Köszönöm szépen utolsó a megnyugtató szavakat!!!!
2013. ápr. 27. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!