Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek, tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, tanácsokra van szükségem?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy az esélyem a nullával tendál, most viszont az utolsó szalmaszálat szeretném megtalálni, ezért írok. Ha megfogalmazódott benned a gondolat, miszerint "most jól beoltom, és elmondom neki hogy semmi esélye", akkor kérlek a böngésződ vissza gombja segítségével távozz. Köszönöm.


És most vázlatosan a sztori: 15 éves vagyok (igen, 15- kisfiú, menjek legózni, házim készvan-e már, stb). Voltak már barátnőim, voltak már lányok, akik csak úgy tetszettek. Most viszont a gimnázium elkezdésével megismertem egy hölgyet, akibe olyan szinten beleszerettem, hogy az leírhatatlan. Nem az a bombanő, akit mindenki akar, hanem egy visszafogottabb, nagyon édes, a végtelenségig jólelkű lány, aki ha kell vadmacskává változik. Mindössze egy barátja volt eddig tudtommal. A legnagyobb gond viszont, ami miatt totálisan reménytelennek érzem a helyzetet: szívem választottja 17 éves, 10.es. És ami ennél is nagyobb gond: biztos forrásból tudom, hogy az idősebb pasikra bukik:/

Szeptember végén elkezdtem néha ilyen-olyan indokkal ráírogatni, és közben minnél jobb benyomást kelteni. Eleinte egészen elutasítónak vettem észre, ám az idő előrehaladtával, ahogy megismert, elkezdett már ő is rámírogatni, és a suliban is gyakran összefutunk, ilyenkor pedig hosszasan elbeszélgetünk. Szerencsére jó a beszélőkém, és akár órákat is tudunk úgy beszélgetni, hogy nem fogyunk ki a témából, sokat nevetünk. Telefonon is gyakran zaklatjuk egymást. Mikor egy komoly sérülés miatt kórházba kerültem, minden tájékoztatás, kérés, vagy utalgatás nélkül bejött hozzám, és több mint három órán keresztül bíztatott, beszélgettünk, miközben azt hittem kiugrik a szívem..

Már elkezdtem félni, hogy elkönyvel barátnak, mikor eljött a születésnapja, és vettem neki egy kis apróságot. Nem nagy valamire kell gondolni, egy szívecskés Milkacsoki, meg még egy csoki, asszem merci. Átadtam neki, és láttam rajta, hogy mennyire örül ennek az apróságnak is, megölelt, puszit is adott, és utána ott áradozott, hogy milyen kedves vagyok.

Összefoglalva ennyi az eddigi történetünk, ennek fényében szeretnék tanácsot kérni tőletek: mit tegyek, hogy "férfiként", potenciális társként tekintsen rám, az időspasi-orientáltsága ellenére? Nem sok esélyem van, tudom, de kérlek arra törekedjetek, hogy olyan válaszokat írjatok, amelyek a kapcsolat kiépítésének lehetséges módját írjátok le, nem pedig az esélyeimet lövitek be valahova gyökkettő környékére.

Köszönöm, hogy elolvastátok, várom a válaszaitokat.


Ui.: nem vagyok csúnya, sokan mondták már, hogy jóképű vagyok. viszonylag magas, és nagyon sportos, 7 éve úszom és focizom egyszerre.



2013. márc. 6. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tegyél, de a kérdésedre válaszolva:

igen, tanácsokra van szükséged.

2013. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, rendkívül humoros vagy. nyilván azért írtam így a kérdést, mert csak kérdőjellel a végén fogadja el, és nem az a kérdés, hogy van-e szükségem tanácsokra. köszönöm hogy megtiszteltél a válaszoddal.
2013. márc. 6. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első vagyok!

A humoron túllépve hasonló helyzetben voltam én is. A helyzet az, hogy tinédzser korban még a hasonló korú fiúk és lányok között is hatalmas a különbség érettség szempontjából. Ez lehet visszatartó erő.

De két "jóhírt" is mondanék

1) a korosztályodhoz, sőt még a felnőttekhez képest is érettebbnek-értelmesebbnek tűnsz

2) egy-két év, és a fentebb említett "különbség" a javadra alakulni fog.

2013. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Jó olyan emberek véleményét hallani, akik hasonló helyzetben voltak, mint én most :)
2013. márc. 6. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
az igazság h a fogalmazás módodat és a beszéd kézségedet elnézve nem nézném ki belőled h 15 vagy:D Továbbra is legyél vele kedves ha tudod h lesz nőnap, vagy szülinapja, névnapja valentin nap bármi vagy húsvét bármi ünnep..... Az ilyen apróságokkal továbbra is kedveskedhetsz. De próbálj egy kicsit romantikusabban. Esetleg ha legközelebb is adsz neki ajándékot mellé lehet írni egy kártyát valami kedves szöveggel (bármilyennel amilyet kitalálsz csak h értse a célzást) legyél figyelmes humoros önmagad és amikor úgy érzed h már olyan ismeretségi szinten vagytok el is mondhatod neki h mit érzel vagy ha ezt így nem akarod akkor egy kicsit nem nagyon KICSIT nyomulj csak h megértse . Sok sikert :)
2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel holnap lesz nőnap,lepd meg egy virággal,ami mindenképpen piros legyen,a legjobb a rózsa,már elvileg ezt is értenie kellene,hogy nem barátként adod neki,és mikor odaadod,kérdezd meg,hogy eljönne-e veled randira,mondjuk este egy moziba.Itt már úgy is ugrik a majom a vízbe,és máris megtudod,hogy van-e esélyed nála.Nem ajánlom a sokáig barátkozós dolgot,hogy várd meg a húsvétot,meg ezt meg azt,és adj neki ajándékot,mert minél tovább húzod,annál nagyobb az esélyed arra,hogy más fogja elhappolni előled.A nők úgyis fordítva gondolkodnak,valószínüleg már ő adott le neked olyan jeleket,hogy esetleg lehetne több is,pl hogy bement hozzád a kórházba meglátogatni,meg nagy valószínüséggel voltak más jelek is,amikre te nem reagáltál,mert egyszerűen lehet,hogy nem vetted észre.Úgyhogy itt az idő,hogy próbára tedd a szerencséd.


Nagyon sok sikert kívánok neked!

19 éves lány

2013. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsaitokat, sokat segítettetek - ment a zöld kéz :)

A Nőnap pont kapóra jön, mindenképp meglepem valamivel :)

Mégegyszer köszi :)

2013. márc. 7. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!