Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a sokévnyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a sokévnyi visszautasítás lelki nyomorékká tett?

Figyelt kérdés

Mindig újra és újra próbálkozom, igyekszem mindig optimistán hozzáállni, de mindig ugyanaz a vége, lekoptatás, elutasítás.. És ráadásul mindig akkor, amikor már azt hinném, tényleg összejön valami..

Nem is igazán van már kedvem kezdeményezni, mert megszokta az agyam, hogy úgyis csalódás és fájdalom a vége, de nem akarok egy szerelem, párkapcsolat és szex nélküli üres életet élni.. Mit tehetnék?


2013. ápr. 27. 17:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon "bölcs" mondat, hogy majd akkor fog összejönni mikor már lesz*rod :D
2013. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze. Mert ha nem ismerkedek, akkor majd kopogtatni fog az ajtón álmaim nője.
2013. ápr. 27. 17:37
 3/21 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy simán előnytelen a külsőd, és lehetne rajta változtatni?
2013. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Túlságosan beleéled magad szerintem a kapcsolataidba, ezért túl sokat remélsz/gondolsz és pofára esel...

amúgy is olyan nincs h álmaid nője, biztosan a legtökéletesebb nőben is lenne hiba ami nem tetszene -.-

2013. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem előnytelen a külsőm.
2013. ápr. 27. 17:38
 6/21 anonim ***** válasza:

akkor csak lazán kezdjed az ismerkedést, ne legyen rajtad érezhető, hogy nagyon szeretnéd

az előzőket felejtsd el, ne azokkal foglalkozzál és ne ítélj előre N

2013. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Sz@rjál rá!
2013. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lazán szoktam kezdeni. Aztán amikor úgy érzem, alakul valami, akkor kezdem elhinni, hogy megtörik a jég, és olyankor kapom a hidegzuhanyt. És már annyira ráállt erre a szervezetem, hogy nem tehetek róla, szinte várom, hogy mikor koptatnak le.
2013. ápr. 27. 17:50
 9/21 anonim ***** válasza:

"szinte várom, hogy mikor koptatnak le"


eleve úgy állsz hozzá és bevonzod (nem szeretem ezt a bevonzást, de van benne valami)

másrészt, ha süt valakiből a kétségbeesés, hogy nőt keres, az előbb utóbb ellenszenvessé válik, és a nők menekülni kezdenek

2013. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Aj de nem értitek, nem süt belőlem. Senki nem érti mi baj velem. Akinek nem mesélek erről, azt hiszi, teljesen normális életet élek ezen a téren. Egyáltalán nem vagyok egy ilyen lúzernek látszó valaki.. De mégsem jön össze soha senkivel.
2013. ápr. 27. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!