Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy nyomuló srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nyomuló srácot leállítani, úgy, hogy ne sértődjön meg? És miért reagálnak így?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit sem megsérteni, de főleg a nem túl sikeres srácok csinálják azt, hogy nyomulnak, de sokszor nem is csak túl erősen, hanem úgy ahogy egyetlen lánynak sem lenne szimpatikus.


Jó pár ilyet tapasztaltam már.


Nem akarom megsérteni őket, de sokan nagyon rosszul veszik a leállítást.

Nem szoktam bunkózni velük, ha nem érti finoman, akkor nyíltan, de nem sértőn megmondom, hogy nem akarok tőle semmit.


Erre meg azt hallom vissza, hogy bunkó vagyok, nagyképű, sőt még ribi is, pedig pont, hogy nem állok le mindenkivel, nem viselkedek közönségesen, attól nem vagyok ribi szerintem.


Ha meg nem állítom le egyértelműen vagy csak szimplán kedves vagyok vele, akkor meg azt hiszik, hogy ez azt jelenti, hogy van esélyük és ezután meg nagyon nyomulnak.


Miért viselkednek így és miért leszek még én (meg más lányok) a bunkók, nagyképűek?


UI: Tényleg vannak nagyképű lányok, akik sértőek, de most nem róluk van szó.



2013. ápr. 23. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

honnan veszed hogy aki rád nyomul, az nem túl sikeres a csajoknál?



én amúgy szeretem ha megmondja egy lány kajakra hogy nem tetszem neki, persze nem bunkózva.


Bunkó, meg nagykepű akkor leszel, ha pl írnak facebookon, és nem válaszolsz nekik. Ribi meg akkor hogyha ezt teszed, és más más fiúkkal vagy a képeket, meg olyan profilképed van ahol kivan a fél melled.

2013. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Onnan veszem, hogy konkrét esetekről beszélek és messziről ordított, hogy így van ahogy írtam.


A többi pedig amit írtál nem jön a témához.

2013. ápr. 25. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést...de én sem tudom a választ. Egyszer viszont ért egy kellemes meglepetés mert, mikor nem bunkón, de egyértelműen leírtam, hogy nem akarok tőle semmit, megköszönte, hogy őszinte voltam.
2013. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első gyökér: rászívod magad facebookon, kellemetlenkedsz neki a nyomorék üzeneteiddel, és még neked áll feljebb, ha nem válaszol. Értem :D Tudod, az idő pénz, és egy válasz begépelése is rengeteg értékes időt és erőfeszítést von el más, sokkal kellemesebb tevékenységek rovására. én nemcsak, hogy nem válaszolok, de még tiltom is az ilyen kullancsokat. A kérdezőnek is javaslom ezt a hozzáállást. Nem kell azzal foglalkozni, hogy illedelmeskedsz, mert ez a fajzat az alap jólneveltséged miatt fog a csőbe húzni, és levakarhatatlanul nyomulni, aztán amikor pofára esik, megy a hőbörgés, pont úgy, ahogy leírtad. Ha nyugogtot akarsz mnagadnak, ezeket azonnal elküldöd a francba. Ne érdekeljen a kis lelkivilága, a tiéd sem érdekli ugyanis. Másrészt ki ő neked? B:assza meg mindenki a saját nyomorát úgy, ahogy akarja :D kit érdekel, ha megsértődik? Csúnyákat fog mondani a hátad mögött, hát aztán? Ettől beteg leszel, kirúgnak a munkahelyedről, halálos sebesülést szenvedsz, meghal édesanyád, vagy mi? Semmit nem jelent, pofázzon mindenki amit akar. Lényeg a nyugalom, nem? Ezektől meg nem lehet még levegőt sem venni, mert ugye jönnek folyton mint a talajvíz. Block, delete, unfriend, telefont meg nem felvenni. Ennyikeh
2016. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!