Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg rosszul eshet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszul eshet egy férfinak, ha meghív egy üdítőre és te nem fogadod el? Miért azt érzi, hogy ez visszautasítás, miért nem azt, hogy nem vagyok szomjas?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 00:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
egy férfi nem meghív,hanem vesz két üdítőt.
2013. márc. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ,hogy ezt,hogy mondod meg neki.
2013. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert az üdítő csak egy ürügy, hogy megszólítson, elhívjon, hogy közben beszélgessetek egy kicsit, stb, nem az az elsődleges célja, hogy mindenképpen "megitasson", hanem az, hogy együtt legyetek egy kicsit.
2013. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát az egyiknek (most), szépen, hogy "köszönöm, nem kérek". A másiknak, régebben, hogy "köszönöm, én most nem vagyok szomjas, de nagyon szívesen odamegyek veled a pulthoz". De csak, most esett le a tantusz, hogy azért motyogott valamit, mert biztosan rosszul esett neki, persze ő sem ment oda.


De erre most hívták fel a figyelmemet, én meg úgy érzem, hogy egy őrült vagyok.

2013. márc. 18. 01:03
 5/24 anonim ***** válasza:
Ennyitől őrült? Akkor 1 normális ember sem lenne :)
2013. márc. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"egy ürügy, hogy megszólítson, elhívjon, hogy közben beszélgessetek"


De hát már mindkettővel beszélgettem jó ideje?!

2013. márc. 18. 01:07
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, aki képes felfogni, hogy a nő netán egyszerűen csak nem szomjas. Persze, van, akinek ez már túl magas...
2013. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Talán rosszul eshetett neki a visszautasítás, de ezen kár rágódni... ha tényleg nem voltál szomjas, vagy csak nem akartál ismerkedni, vagy nem tetszett a srác, vagy akármi... ez a válasz teljesen jó a meghívás visszautasítására! Ha ezt félreérti, akkor az az ő gondja, nem a tied! ;)

Amúgy aki ennyitől feladja, az valószínűleg nem is akar megismerni téged igazán... :)

2013. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszi, ari vagy. :-)
2013. márc. 18. 01:13
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Kapásból arra gondolnak hogy elutasítod őket.

Mert az ismerkedési céllal megy, mert nem az jár a fejükben hogy "jaj hát szegény szerencsétlen biztosan szomjas, úúúúgy látszik rajta, megszánom".

ahogy én is kapásból arra gondolok pl. hogy alkoholt akar rámtuszkolni és aztán meg várja hogy több (szex) legyen a dologból és ezért utasítom el.

Tény hogy nem sok ember gondol itt a szomjúságra konkrétan.

2013. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!