Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy bizonyos munkát végző emberekkel nem kezdenétek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad általánosítani, illetve szükségtelen is, de számomra mégis vannak bizonyos szakmák, amelyekben elhelyezkedő emberekkel kicsit tartózkodóbb vagyok. Például a focisták,sportolók, ügyvédek, dj-k, zenészek...ilyenekre gondolok. Lehet hülyézni, meg bármi...de szerintem akiket ebből adódóan sok nő (tulajdonképp rajongó nők)vesznek körül, azok ezt gyakran ki is használják. Mi erről a véleményetek?
2013. ápr. 27. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a te egyéni döntésed, hogy kivel állsz össze, én személy szerint semmit nem szólok hozzá.
2013. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ügyvédeknek mióta vannak rajongóik?
2013. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sokak tűzfala az informatikusokat blokkolja.

Zenészekre, főleg a gitárosokra inkább gerjednek:)

2013. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, általában ők hihetetlenül sármos férfiak, és irtó jól néznek ki...csak nem mernék velük kezdeni, és kíváncsi lennék, hogy a többi hölgy hogy vélekedik erről.
2013. ápr. 27. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
celebekkel, dubaiozó pitssákkal tuti nem, max egy kufircig
2013. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nekem is vannak olyan szakmában dolgozó nők akikket megkülönböztetek így kevesebb eséllyel indulnak. De ha nem tudom róla, megkedvelem, megszeretem akkor biztosan nem fogom emiatt lemondani róla.
2013. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon általánosítani szeretnék, akkor sportolókkal nem jönnék össze, nem a rajongók miatt, hanem mert buták + sokuk nagyképű is és nem érdekel a sport, nem nagyon tudnék erről beszélgetni velük és nem akarnék meccsekre, versenyekre járni. Most csak ez jut eszembe hirtelen.
2013. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem nincs ilyen.

A boncmesternél elgondolkodnék már,de amúgy nem.

2013. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kiss-Kárpáty Ildikó válasza:
kollégiumi nevelőtanárokkal vigyáznék, sok rosszat hallottam róluk
2013. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de ez a nők mániája.

Én bármilyen foglalkozású nővel kezdenék. Még prostituálttal is, feltéve, ha beleegyezik, hogy ezután majd csak én fogom eltartani őt.


27F

2013. ápr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!