Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Rátok milyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Rátok milyen hatással van, ha egy bizonyos lányra a legtöbb haverotok rá van állva?

Figyelt kérdés
Úgy értem én 20/L vagyok, és van egy srác aki nagyon bejön nekem, néha rajtakaptam h nézett engem, de ez még nem jelent semmit, én meg lépni nem merek... Na de most a kérdés, hogy van-e valamilyen hatással erre a fiúra az, hogy már a 3-4 legjobb barátjáról,haverjáról kiderült, h bejövök nekik? Mindegyiket mástól tudtam meg, ezek a srácok nem léptek, de nekem amúgy is Ő kell csak... De náluk nincs olyan, h ha bejön az egyiknek, akkor a másik már nem startol rá, vagy ilyesmi? :D
2013. ápr. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mert ha csak bejössz nekik akkor nincs gond, sőt akkor még ő lehet a nagy vadász, a mázlista hogy becserkész téged. Az más tészta ha esetleg valamelyik inkább barátnak mondható srác szerelmes beléd, mert ez esetben nem biztos hogy ki akar szúrni vele.

Előfordulhat hogy szimplán peched van, és mindenkinek tetszel csak épp neki nem. Vagy nem annyira hogy bármi erőfeszítést tegyen az ügy érdekében. Mindenesetre ha te nem mersz lépni, és láthatólag ő sem, akkor ez egy elég értelmetlen kérdés :/

2013. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátralépek kettőt, megnézem mennyien vannak ráállva és számolok. Velem együtt 5en, akkor 20%om van,hogy a csaj engem választ....80% alatt nem kezdek semmi akcióba, 1 nő sem ér annyit.
2013. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a bambákat a fenébe, keress inkább egy férfit!
2013. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!