Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy alacsony fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon jóba lettünk, nagyon bírom..csak egy baj van, elég sokkal alacsonyabb nálam, azt pedig utálom..most mit csináljak?:(
2013. ápr. 28. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, gondolom nem sok öröme van az életben.
2013. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a francba... Nem fogod tudni magad elengedni mellette. Hajolgatnod kell egy pasi után... (:'D)
2013. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Te utálod..?! Hát akkor ezt magadba rendezd le. Azt hittem ott a gond, hogy neked tetszik az alacsony fiú, de ő vélhetőleg nem szereti a magas lányokat. Ha neked gond, akkor mérlegeld, a szerelmet választod, vagy azt hogy jól mutass a leendő pasid mellett.
2013. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha már most frusztrálod magad a magasságkülönbség miatt, akkor később is fogod, zavarni fog, míg együtt vagytok.

Ahogy ismerem magam, bármennyire is tetszene egy fiú, nem jönnék vele össze ha alacsonyabb lenne nálam...ez van.

2013. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem annyira nem számít a magasság... főleg ha valakik szeretik egymást.

hány évesek vagytok? mégis mekkora a különbség?

2013. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát igen..igazatok van, tényleg nem tudnám magam elengedni így mellette..csak úgy érzem hogy vele végre talán lehet valami igazi, annyira tetszik a gondolkodása a stílusa a humora..biztonságban érzem magam vele..:(

szerintetek fog még nőni?:D

2013. ápr. 28. 11:36
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ezen még tűnődj egy picit. Hisz hogy lehet, hogy nem tudnád elengedni magad mellette, de mégis biztonságban érzed magad az oldalán?

Egyébként mennyivel alacsonyabb? Ha pár centivel az nem tudom miben zavar, ha minimum fél fejjel akkor még megértem, hogy vannak fenntartásaid.

2013. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
pontosan nem tudom hogy mennyivel de szerintem majdnem fél fejjel...16 éves
2013. ápr. 28. 11:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Ó, még biztos nőni fog! Azért 18-20 éves koráig tuti (van aki még az után is). Azt kéne kipuhatolni, hogy apukája milyen magas, mert többnyire a fiúk vagy akkorára, vagy még magasabbra nőnek.
2013. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!