Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha egy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy alacsony fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon jóba lettünk, nagyon bírom..csak egy baj van, elég sokkal alacsonyabb nálam, azt pedig utálom..most mit csináljak?:(
2013. ápr. 28. 11:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És azt hogy derítsem ki, kérdezzem meg vagy mi?:D
2013. ápr. 28. 11:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért is ne?:D Ahogy a szavaidból kivettem már elég jó a viszony köztetek.;) Bár azt nem tudom, hogy lehet ezt diszkréten bedobni témának.:D
2013. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, én se..:D:S
2013. ápr. 28. 12:33
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

adj rá magassarkút xd


amúgy nagy dolog a csajok minden apróság miatt rinyálnak

2013. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért van ilyen sok felszínes pics@ manapság?
2013. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Keresgess szépen a magas hercegeid között. Úgy is tudja minden alacsony srác <175cm, hogy nincs sok esélyük a nőknél, mert nektek a 180-190cm-es férfiak kellenek. Sajnálom a srácot, de a magasság igényt nem lehet felül írni.
2013. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem ezt vele beszéld meg. Ha még nem tetted meg hajrá menj oda, és kérdezd meg, hogy neki mi a véleménye. Én is elég alacsony srác vagyok, és tapasztalatból tudom, hogy ez neki is kellemetlen lehet, tehát lehet, hogy ő is úgy fennakad ezen, mint te. De mit veszíthetsz, ha beszélsz vele?
2013. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mert lehet hogy ő nem bír úgy engem mint én őt, vagyis ő nem gondol többre barátságnál akkor meg az úgy ciki..
2013. máj. 1. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!