Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem, egy srácot ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem, egy srácot ez volt a 2. randi, nagyon beleszerettem belsőleg! , de külsőleg nem tetszik, meg alacsony. Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Msn-ről ismertem meg, 2 éve. 2 hete írta,hogy találkozzunk, megiszunk vlmit stb. eddig erre sose került sor mert mindig volt valamelyikünknek párja. És két hete megtörtént az első találka. Eszméletlenül! jól éreztem vele magam, de viszont kívülről nem tetszik, meg talán magasabb is vagyok nála. Tegnap előtt volt a 2. találkánk, mikor megakart csókolni, akkor jöttem rá,hogy mi is van, hogy ő többet akar.Nem viszonoztam a csókot.ÉS rájödtem,hogy ebből nem barátság lesz,amit én eredetileg szerettem volna.Mit tehetnék?? belsőleg ő az igazi!! Nem akarom elveszíteni!!!, de kívülről nem tetszik... 20L
2010. dec. 14. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek nem tudják megbecsülni mások belső értékeit! Én viszont annál inkább!"


(Hasfelmetsző Jack)

2010. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor az van h nem passzoltok ... ennyi
2010. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Belülről Ő az igazi,kivülről nem tetszik, Ő viszont "többet "akar

Neked fontosabb a külső ezért jobb ha beletörödsz hogy ebből se barátság, se párkapcsolat nem lesz

2010. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A belsö fontosabb, viszont ha kívülröl nem tetszik, akkor abból a kapcsolatból semmi se lenne...
2010. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjunk? Egy embert nem a belseje és nem a küljese alkot, hanem minden együtt. Döntsd el, mindez együtt tetszik vagy sem. Meg azt, hogy neked nem tetszik, vagy a barátaidnak nem fog, és attól parázol, mit gondolnak rólad.


És még egy tanács: ne hidd, hogy ismered. Ismerni akkor fogod, ha már 1-2 éve együtt éltek. Vagy még akkor sem. Te elképzeltél magadnak valakit, és belé vagy (?) szerelmes, de máris vihar van a biliben, mert a külseje nem olyan, mint amilyet elképzeltél.

2010. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
erre nem tudok mit mondani. bar eleg egyszeru a tortenet. ha egyszer nem tetszik,mi a kerdes???? baratok lesztek.ha meg o tobbet akar akkor felejtsetek el egymast. de nem is ertem hogy lehet olyat mondani,hogy belsoleg o az igazi,de kivulrol nem tetszik??? akkor mi a bajod? nyilvan nem az eseted,de jol megertitek egymast. bar a kerdest meg mindig nem ertem. nem akarod elvesziteni,de belsoleg o az igazi,de kivulrol nem tetszik. akkor most mi a kerdes? nyilvan azert nem fogsz vele jarni mert ha o akar valamit es te visszautasitod akkor elveszited,dehat nem mondhatod neki azt hogy igen jarjunk,es igy nem veszititek el egymast.......inkabb hagyjuk.
2010. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

küldd a fenébe. Hiszen neked semmi sem elég, najó Brad gondolom elég lenne...nem?

Akadékoskodsz olyan dolgokon, amin alapban nemnagyon kellene, mivel egy alap értékelési sorrendben Qvára hátul vannak(szerintem). Azon az 1cm-en ha így képes vagy kiakadni, akkor ez van. Jobb lányt érdemel.

Ha találkozni akar másodszorra is, mit vársz? Hullahoppkarikát? Naná, hogy ismerkedni akar. Ha te nem, akkor mondd meg neki, amíg nem fog jobban ragaszkodni.

2010. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
háát akivel most vagyok külsőre nem volt a zsánerem,viszont tetszett a belseje és ezért szép lassan beleszerettem idővel nagyon vonzónak láttam és több mint egy éve vagyok vele szóval jobb is hogy nem mondta le róla a külseje miatt, mert nem ronda csak nem az a szőke herceg amit minden kislány elképzel:D
2010. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Basszus , épp most szőkítettem be magam :(

Bebuktam ...

Egyébként meg attól függ mennyire nem tetszik . Ha pl az öltözködése nem jön be vagy csak az hogy talán kicsit alacsonyabb akkor nem kéne lemondani róla , de ha valami olyan amit nem tudsz megszokni illetve nem lehet könnyen javítani rajta (extra elálló fülek pl vagy mittom én) akkor ne erőltesd .

2010. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hmm szőke lettél hülyegyereck?:P azt hittem már nem jársz ide:Sna igen ha valakinek hülye a jelleme akkor tőlem akárhogy nézhet ki:D:D
2010. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!