Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiu. És most hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu. És most hogy legyen, ha meglesett?

Figyelt kérdés
Par hete egymas elott kellet hogy oltozenek a fiuk es a lanyok .Epp amikor vettem le a bluzom azon kaptam ,hogy oda nezett, es amikor en is ra neztem elkapta a tekintetet.Most akkor mar ciki lenne ha odamennek hozza beszelgetni?
2013. ápr. 28. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Mostmár vegyél egy Tesco gazdaságos ásd el magad felszerelést és használd rendeltetészerűen.


De most komolyan.Mi a rákért ne mennél oda?

2013. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát csak...nem tudom :D
2013. ápr. 28. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy egymás előtt kellett öltözzetek? :O

de remélem nem csak azért tetszik mert megnézett :D tudod milyenek a fiúkák

2013. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát egymás előtt kellet.De nem iskolában ...de nem fontos.

Nem azért tetszik mert megnézett.Már egy jó pár hónapja szimpatikus :)

Tudom milyenek....:/

2013. ápr. 28. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiúk enyhén perverzek, főleg azokkal akik tetszenek nekik. Nyugodtan menj oda, de ezt a témat kerüld! Ajánlom, hogy előtte gondold át, miről is beszélnétek. Sok sikert :)
2013. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha látsz rajta hajlandóságot akkor ismerkedj de szerintem ne úgy hogy egyértelmű legyen. várd meg mit lép rá
2013. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon ügyes és okos ha felhozznám :D

Oké értem.Köszönöm a válaszokat :)

2013. ápr. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!