Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, velem egyidős. Nem tudom mit csináljak! Nagyon jó barátok vagyunk, sokat dumálunk, de nekem nagyon tetszik. Nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Szerintetek mit csináljak, hogy észre vegyen? Nem tudom mit gondol rólam, nem merem neki megmondani. 15/L

2013. ápr. 28. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Zita?
2013. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
légy jó csaj!
2013. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Merd megkérdezni! Max azt válaszolja hogy nem tetszel neki

de ha nem vagy egy bánya rém és nem vagy egy táj paraszt akkor biztos tetszel neki is

2013. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy jöjjön el veled sétálni suli után.
2013. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1: nem zita vagyok

3: nem vagyok csúnya, de világszépe se. átlagos vagyok külsőre. a tajparaszttól eléggé messze állok, fiúban is kerülöm az ilyeneket. nem merek kérdezni...

2013. ápr. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!