Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok: ha már majd kiesik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok: ha már majd kiesik a szemetek, miért nem szólítjátok le a lányt?

Figyelt kérdés

Gondolom lányok, veletek is volt már egy párszor olyan, hogy egy srác annyira nézett titeket, hogy majdnem kiesett a szeme.. de akkor mért nem szólítanak meg minket? :S

kort és nemet írjatok :)

16/l


2009. szept. 27. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát ennek több oka lehet...

1. még nincs bennünk elég pia (discoban)

2. nem merünk mer túl jól nézel ki

3. utcán ki ismerkedik

4. félünk az elutasítástol és attol h. hülyének néztek minket


16/F

de ha van kedved beszélgethetünk erröl a dologrol msn-en mer nekemis kéne tanács ilyenekben :)

esetleg tudnánk egymást segíteni tanácsokkal

2009. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem tegnap discoban volt pár ilyen.

vezettem, nem ihattam, és lehet emiatt voltam annyira gátlásos, hogy még akkor se mertem leszólítani amikor egyedül ült a fotelban, barátnői elmentek táncolni. (4en voltak egy társaságban!) --> 2 nekem nagyon tetsző csajszinál is volt ilyen lehetőség.

ekkora ziccert nagyon rég hagytam már ki. :(:S

2009. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
lehet azért nézlek mert olyan ronda vagy.
2009. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább azért le szoktam szólítani, nehogy kiessenek a szemeim. Annyit nem ér a dolog.

Amúgy meg én olyan kicsit visszahúzódó vagyok, nem szeretek leszólítgatni, megvárom amíg a lány lép, ugyanis a mai világban már ez sem ritka. :D

2009. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

az is lehet, hogy annyira szép a csaj hogy egyszerűen megbabonáz.

meg hát sokan félünk a kosártól, nem működünk egyformán, van aki 1 órát gyűjt erőt hogy leszólítsa a csajt, ha kosarat kap, azt nagyon nagy kudarcként éli meg.

2009. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

14.10es: beszélhetünk msn-en ha akarsz :) írd le az msned :P


viszont, szerintem nem kell ennyire félni a kosártól. Legfeljebb van a lánynak barátja, és csak barátok lehettek. De akkor is, legalább megpróbáltad. És ha nincs barátja, és a vonzalom kölcsönös..akkor senki sem állhat az utatokba :P

2009. szept. 27. 14:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
engem is nagyon idegesít :D ilyenkor elsétálok az orra elött, visszafordulok: "szép a cipőd/jó a felsőd/ jól áll ez a naci" vagy vmit mondok :D onnan meg már kialakul a beszélgetés :D
2009. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
14:10 elkültem az msn-t
2009. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

,,1. még nincs bennünk elég pia (discoban)"

Mármint elég önbizalom nincs nem? Vagy az egy hibás, rossz állapot, ha valakiben nincsen pia? :D


Én megszólítom. Kit érdekel, hogy mit gondol ha esetleg valami csoda folytán nem kellenék, van másik. Nem foglalkoztat egy idegen csaj véleménye.


18/F

2009. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Az első hozzászólónak igaza van

Ez nagy probléma nálam is. Én nem arra várok, hogy a lány kezdeményezzen, hanem hogy adjon valamilyen kis jelet. De sajnos idáig nem sokat kaptam (Magyarán szólva semmit sem)

2009. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!