Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne beszélgetést kezdeményezni egy egydül üldögélő lánnyal?

Figyelt kérdés
Előtte csak nézzem?
2013. ápr. 29. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézheted :).

De simán kezdeményezhetsz!

2013. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálj szemezni vele, ha veszi a lapot, akkor odamész.
2013. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet kezdeményezz, akár ülj is le mellé.
2013. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
persze:) nézheted is, de menny csak oda hozzá:D
2013. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Főleg ha közelben van valami olyan hely/ség/ ahova a palija épp átmenetileg eltünhetett, és hamarosan már jön is vissza, hogy pofánbassza a kéretlen udvarlókat.

Egy balhét nem ér az egész, még jönnek a zsaruk. Nem félek, de nem szeretem az ilyen szituációkat.

Általában azk a faszok akiknek már van nőjük azért eléggé betegesen féltékenyek szoktak lenni, mert a mai világban jó nőt kifogni aki még nem foglalt, meg meg is tartani nem piskóta menet. Nem nagyon rajonganak ezek a gyökerek az ilyen váratlan hódítókért. Csak nézd meg a Balázsshow meg a többi ilyenféle szírszarok elcsábítási afférjait. Rettentő kretén gecy emberek élnek. nem tudhatod milyen proletár férget fogsz ki!

Ezeket a magányosan kuporgó jónőket én messziről kerülöm.

Igaz a foglalt éppen ott van a palija félékre meg még rá se nézek, annyira nem partyképes.

Csak ha szórakozóhelyen ücsörög tartósan egyedül, akkor esetleg, de ott is ott a veszélye,hogy épp elment egy italért vagy szarni a Wc-re a kanja.

2013. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15:58 : Az itt leírt veszély nem áll fent, ez az egy ami biztos.
2013. ápr. 29. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:

15:58:


Igazad van. :/


Kérdező:

Sztem érdemesebb kipuhatolni, ha vki tetszik, hogy van e vkije, mert tényleg kellemetlen szitukba keveredhetsz. Így találomra látsz egy lányt, azzal nem érdemes kikezdeni. Max. ha Ő kezd ki Veled, de még ott is fenn állnak a veszélyek...

2013. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16:43 : Valószínűnek látom, hogy nekik nincs barátjuk jelenleg, de biztosan nincs ott velük, na meg különben is, Ti miről gondoltok beszélgetni így első alkalommal vele? Szerintem a bókáradatok sem túl célravezetőek...
2013. ápr. 29. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Bókáradat=erőltetett bevágódás kiváló megnyerő személyiség nélkül. Ez egy kompenzáció, ha azt hiszitek, hogy a nőknél be lehet vágódni csak azzal,hogy az egekig dícséritek. Én már rájöttem erre. Le se szarják.

Csak annyit érsz el a bókáradattal, hogy a nő azt fogja látni, nem vagy túl jó fej, csak kompenzálsz ezekkel az üres elájultam tőled szavakkal, meg alárendeled magad nekik.

Ők ettől nyeregben érzik magukat, és akkor szed elő amikor akar, de félő,hogy semikor nem fog rádszorulni.

Én elvből nem dicsérek nőt sohasem, és előre sem engedem őket sohasem. Semmiben nem élveznek nálam elsőbbséget.

Egyszer nyitott felém egy lány, de nagyon, soha életben nem tudtam vele normálisan kommunikálni, aztán egy könnyed bókot toltam neki, azt meg le se szarta. Ennyi.

Ha nem vagy jó személyiség, akkor bókolhatsz, ki nem szarja le kategoriába fogsz tartozni. Egy bóktól még nem fog egyik sem megszeretni. Bókolni minden csicska tud.

Sajnos ezekkel tudni kell híper szuper EGYEDI módon társalogni, úg ahogy a többi ezer másik nem teszi. Hogy lássa, te egyéniség vagy. Felkötheted a gatyát!

2013. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!