Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismertem egy fiút, honnan tudhatnám meg, hogy komolyan gondolja-e, vagy csak a szexre megy?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ő 23. Jókat dumálunk, tetszem neki, ő is nekem, de én komoly kapcsolatot szeretnék, ő azt mondta hogy csak ismerkedik, de majd szeretne találkozni.

Hogyan tudhatnám meg, hogy igazat mond-e, és nem szexet akar:


2008. jún. 15. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ezt egy nő érzi. Beszélgess vele nagyon-nagyon sokat, és tégy fel olyan kérdéseket, amiknél lebukhatna. Ha találkoztok, akkor is nyilvános helyen, és mondjuk 3-4 randiig semmi testi kapcsolat. Szerintem kiderül előbb-utóbb, ha arra hajt.
2008. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

női megérzés: az a baj h elég hiszékeny vagyok :(

De tényleg így szeretném, hogy minnél többet beszélgetni vele, és csak utánna találkozni, persze nem nála.

2008. jún. 15. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ismerkedj neten, monitor mögött mindenki annak látszik, aminek akar.

De az, hogy találkoztok, nem jelenti azt, hogy le kell feküdnötök, ezt majd csak ott tudod meg... ;)

2008. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez leginkább akkor derül ki, ha taliztok. másképp csak akkor ha elég sokat beszéltek pl msnen mielőtt taliztok, mert ha sokáig kibírja h ne lásson akkor talán neki sem csak "az" kell.
2008. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
8%
Ha találkoztok betuszkol egy furgonba és keményen megerőszakol.
2008. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! van neki b.nője????????????ez fontos kérdés,mert én i veleestem a "22-es csapdájába", :) irtó jó pasi, csak van csaja, de ennek ellenére feljött hozzám 2 msn-es beszélgetés után..ááááá....:) tudom,h van kapcsolta, de akkor meg mért????????????? hm?????? igazából bevallotta, h céllal jött föl...amitől te is félsz, de a végén jól éreztük magunkat, de az nem történt meg.Sztem ha a fiúnak komoly szándékai vannak, akkorazt 3-4órás beszélgetés után úgyis elkezdi megvalósítani...de ha neked nem oké,akkor leállíthatod, h neked nem e kell..!!!!!!!! de kívánom,h jöjjön össze!:)
2008. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez egyszerű, de tényleg:) Csak akkor engedsz Neki bármit, amikor már szeretnéd. Ha hónapokat tud várni, nem csak szexet akar. Ha úgy közeledne, ami neked nem tetszik, az még lehet puszta kíváncsiság és vágy; ha visszautasítod, és még mindig érdekled, akkor nem csak a tested érdekli:)
2008. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia..tapasztalatból mondom, h 99%, h nem komolyan kellesz neki! de ne legyen igazam :S:S
2008. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Miért mondod, milyen tapasztalataid voltak eddig konkrétan?
2008. jún. 17. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!


hát... fényképen láttuk egymást, igaz, h foglalt a fiú, így én nem is kezdeményeztem volna semmit, ő meg msn-címemet kérdezte, s taliztunk... nagyon rendes volt, vagyis még szerencsém is volt, h nem egy vadállat...mert csak az történt, amit én is akartam, először beszlgettünk, s kérdezte, h én mit akarok tőle, erre nagyot néztem, ő meg mondta, h céllal jött föl... hát igen, erre kössek csomót... de mivel van b.nője , így alapból ki volt nálam zárva, h lefeküdjek vele::::S SSSSS, pedig ha aakartam volna, élhetek a lehetőséggel.... Tanulság nekem is, h csakis olyannal találkozok, akit személyesen ismerek meg vhol...! De kérlek számolj be, h mi let "veletek"!

2008. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!