Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem reg elhivott egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reg elhivott egy srac moziba megnezni az Iron man 3-at de nem tetszik en viszont neki igen. Milyen temakrol tudnank beszelni? (Osztalytarsam es ezelott nem voltunk legjobb baratok)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
iron man, iron man 2?
2013. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
MI a rákért mész el vele randizni ha nem tetszik? Ja hogy ingyen mozi, nők...
2013. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az iron man 3 nem tetszik vagy a srác?
2013. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A srac nem tetszik iron man harmat neznenk nem ingyen mozi egyszeruen olyan kedves es figyelmes velem ha kell fizetem en az ovet is csak ne bantanam meg...:( amugy meg azert megyek el vele mint azt fenn is mondtam baratkozni akarok vele es egy mozit szerintem nem kell mar rogton lanykeresnek venni...
2013. ápr. 30. 17:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne is beszeljek vele es ne csinaljak semmit ha nem tetszik? Az elozo ket sracot akikbe szerelmes voltam ha lekoptattam vna nem ismertem vna meg oket es nm szerettem vna belejuk
2013. ápr. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!