Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki hasonlóképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki hasonlóképp őrlödik belül?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a szép lányok szemében én ronda vagyok, ellenben a nem vonzó lányok meg nyomulnak rám, helyesnek tartanak. Nem tudok boldog lenni, mert folyton olyan lányokra vágyom, akik szemében én úgyis ronda vagyok, ki sem kell mondaniuk magamtól is tudom, de már nem is egy lány kigúnyolt, kinevetett, főleg az orrommal piszkálnak, de szerintem amúgy is ronda lennék, ha kisebb orrom lenne, mivel nem vagyok adonisz se két méteres. Próbálom elölni a vágyaimat, de napi szinten látok szép, csinos lányokat és valamiért nem tudok belenyugodni, hogy semmi esélyem ezeknél a lányoknél és, hgoy meg sem ölelhetem őket vagy valami érintés mit tudom én. Egyszer buszmegben este egyedül én meg egy szép csaj voltunk és elkezdtem vele dumálgatni, meglepetésemre jó fej volt és eldumálgattunk egész jól, aztán sietnie kellett, elváltunk és kaptam tőle két puszit, mindjárt jobb kedvem lett, de sajnos járni veelem egy szép lány sem járna, a szemükben én egy ronda srác vagyok. Viszont amikor meg próbáltam olyan lánnyal járni, aki nem esetem, akkor meg úgy éreztem, hogy becsapom magamat és becsapom a lnáyt is, fura mód szerintem megérezte ezt a lányt és végül csak barátok lettünk, pedig járni akartam először is vele, ő utasított el. Most már tudom, hogy nincs értelme olyannal járni, akihez nem tudunk vonzódni, de akkor kérdemén, mi lesz a magamfajta nem tökély csak átlagos vagy csúnya fiúkkal, nekünk sosem lesz olyan párunk, akit kívánunk testileg-lelkileg és ő is viszont minket?
2013. ápr. 30. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is elég válogatós vagyok, de nem egy főnyeremény, viszont nagyon tudok szeretni, és a leírtakból azt látom, hogy te is teljesen jólelkű vagy.
2013. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mekkora ellentmondás, amit írsz.


Te, ronda férfiként elutasítod a ronda lányokat, mert neked a szép lányok tetszenek.


Akkor a szép lányokat, mért ne utasítanák el a ronda fiúkat, és akarnának járni szép fiúkkal?


A különbség köztetek csupán annyi, h míg nekik van, addig (állításod szerint) neked nincs esélyed a szépeknél. Ennyi.

2013. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"nincs értelme olyannal járni, akihez nem tudunk vonzódni"


Ez az egyik legnagyobb tévhit,nem csodálom hogy ennyien nem találják meg a boldogságot

2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 teljes mértékben igaza van.

esélyt mindenkinek megadhatnád mert ha elsőre nem is jön be lehet, hogy megismered megszereted és utánna már nem az fog számítani, hogy elsőre nem jött be

2013. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez már az ezredik ilyen jellegű kérdés. Komolyan mondom, ez az ország tele van lelki beteg pasikkal.
2013. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Komolyan úgy gondolod hogy ezer különböző srác írta ki ezeket a kérdéseket?Max tizen lehetnek.Ezekből 1-2 debreceni van és már mindenki elkönyvelte Debrecent a lúzerek városának miattuk...

2013. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De most ilyen alapon, akkor a lányok miért nem adják meg az esélyt a csúnyácska fiúkank? Érted ez akkor oda-vissza alapon kéne, hgoy működjön, sőt inkább a csajoknak kéne esélyt adni, hiszen mi fiúk szoktunk próbálkozni többnyire a lányoknál és nem fordítva jellemző a dolog. Meg én már írtam is, hogy próbáltam volna csúnya lánnyal, de nem ment.

Van még egy érdekes dolog, amit megfigyeltem. Nekem sok olyan lány is tetszik, akikre haveromék rá sem tudnak nézni, meg lerondáznak stb. Szerintem én nem si vagyok válogatós sem igazán, mégis a lányoknál valamiért sokkal nagyobb a külső alapján történő válogatás és persze mindig a fiúkat kell csesztetni emiatt is, hogy ők a hibásak, pedig, ha a lányok adnának legalább esélyt az ismerkedés egy kevésb helyes fiúnak is, akkor több boldogabb ember lehetne.

2013. ápr. 30. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre nem tudom mit mondani neked kérdező... Akkor szenvedj...
2013. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!