Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek egy lány születésna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek egy lány születésnapjára?

Figyelt kérdés

csokit gondoltam de mellé még valamit szeretnék. valami ötletet nem tudtok adni? 15 éves lesz, nem a barátnőm, egyenlőre csak szeretném hogy az legyen. ti mit vennétek a helyemben? persze nem ismeritek és nem tudjátok mi kell neki, de ötleteket nem tudtok adni?

előre is köszi!


2013. ápr. 30. 22:35
 1/2 anonim válasza:

Vegyél neki virágot a csoki mellé. Az romantikus. De ne vörös rózsát, hogy ne vegye nyomulásnak, inkább valamilyen fehér virágot. Én mondjuk a fehér margarétának örülnék a legjobban. Ha jó viszonyban vagytok, akkor az a legjobb lehetőség rá, hogy összejöjjetek, ha ajándékozol neki egy kupont, ahova együtt mehettek el. Pl.:

[link]

2013. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ, azért ennyire nem komoly még az ügy, valami apróságra gondoltam. :-)
2013. máj. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!