Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány ajándékba kaphat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ajándékba kaphat virágot, kis macit, vagy amit eltudsz képzelni. De egy fiú? Neki mit lehet venni mondjuk hónapfordulóra, vagy ha nem mond semmit születésnapjára?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces boxer alsót?
2009. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Toll.
2009. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hónapfordulóra menjetek el közösen vhova, és találd ki te a programot. Nem hiszem, h a srácok ebből akkora gondot csinálnának. Adj neki csokit, azt ők is szeretik, és vannak "férfias" csokik is :D (23/L)
2009. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit kell egy hónapfordulón ünnepelni? Ami ünneplésre adhat okot, az az évforduló.
2009. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én adtam macit is egy kopasz, kigyúrt férfinak. az első reakcióit elképzelheted, azóta viszont vele alszik, ölelgeti.
2009. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam virágot venni a páromnak. Miért is csak én kapjak virágot, csak azért, mert nő vagyok?
2009. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy lealkudtam h 2hétre kaptam a hónapajándékot
2009. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is kaptam már kis állatfigurákat.

Nem alszom velük, de megvan mind.

2009. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!