Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 16 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 éves lány BARÁTNAK egy ezüst nyaklánc és egy általam írt szerelmes vers jó ajándék a születésnapjára?

Figyelt kérdés
A lány tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de csak barátok vagyunk. Nem lesz ez a lánynak kellemetlen ha ilyen verset kap egy baráttól?
2013. jan. 31. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze a nyakláncot nem fogadja el.
2013. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Barátnak szerelmes vers? :D
2013. jan. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem vehetsz arany nyakláncot is barátságból! Barátkozunk? :P
2013. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Alexandra0908 ***** válasza:
100%

És ezt mind Valentin-napon akarod neki adni,mi? :D

Amúgy szerintem kellemetlen helyzetbe hozod...ő úgy tekint rád,mint a barátjára..ne akard magad ráerőltetni..

2013. jan. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1. Miért ne fogadná el a nyakláncot? :O
2013. jan. 31. 01:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, es azt elfelejtettem hozzatenni, hogy van pasija (akit utalok).
2013. jan. 31. 01:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt, és te szerelmes verset adnál neki? Ez gázabb sokkal a nyakláncnál...Csak égetnéd magad, de ha jól esik, akkor hajrá.
2013. jan. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ebben a helyzetben hagyd békén a lányt!
2013. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten kellemetlen lesz neki, én a helyében nem fogadnám el a nyakláncot. Ha tudja hogy szerelmes vagy belé, ennek ellenére csak barát az azt jelenti hogy nem akar tőled semmit így nem is örülne egy szerelmes versnek. Az viszont lehet hogy a pasija meglátogat egy ilyen húzás után...
2013. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hanariko ***** válasza:
Szerintem is nagyon kellemetlen helyzetbe hoznád ezzel. Magadban utálhatod a pasiját, ez végülis "logikus", de ne hozd már olyan cikibe hogy szerelmes verseket adsz neki. A láncot meg azért nem "illene" elfogadnia, mert ez túl drága egy szimpla baráti ajándéknak (akkor ha mondjuk gazdag vagy és megteheted), ami persze nem is baráti, mert te szerelmes vagy, de ő NEM!
2013. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!