Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tini lányok közül csak az átlagos vagy csúnyácska kinézetűek normáliska, rendesek jellemre meg értelemse is általában, a tipikus szép csajok miért ilyen selejtek jellemre vagy csak én tapasztalom ezt folyton, fiúk?

Figyelt kérdés

De komolyan már olyan sokszor tapasztaltam, hogy van egy szép lány, remélem, hogy ő más, mint a többi, erre fel ugyanoylan kis sekélyes, még, aki először tök kedves, arról is hamar kiderül, hogy neki csak a külső számít egy fiúban. Főleg, amikor megkapja a képet rólam, akkor jön elő a kcösög énje mindnek. Elkezdenek sértegetni, hgyo ronda meg nyomi vagyok és úgy beszélnek velem, mint a kutyával, pedig nem ártottam nekik egyáltalán. Miért nem lehet normális stílusban megtisztelni az embert, mire jó az, ha valakit vérig sértenek. Annyira fáj, hogy fiú létemre, volt nem is egy lánynál, hogy elsírtam magam, mert annyira szarul esett a sértegetése a csajnak. Tudom gáz, hogyha egy fiúnak szíve van meg érzelmes és én igyekszem is elrejteni, de így egyedül a szobámban már nem bírtam tovább tartani a könnyeimet a fájdalomtól. Egyre jobban gyűlölöm a fiatal, szép lányokat, csak bántani tudják az embert, persze, ha jóképű srác lennék meg kedvesek lennének velem meg mindent megtennének, hogy velem legyenek. Ennyire lealacsonyodtak volna érzelmi intelligencia szintjén a tini lányok?

Ellenben, ha megnézek egy nem valami szép lányt, ő meg tök kedves meg normálisan el lehet vele beszélgetni, bár vonzódni nem tudok hozzá, de próbálok esélyt adni az ilyen lányoknak, hátha történik valami csoda és testileg is megkívánom őket.


2013. ápr. 30. 23:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

ket fajta no van

1.ronda de elvileg kedves.ez azt jelenti hogy mivel ronda senkinek sem kell, ebbol adodoan nem is veszik eszre oket, nem kapnak bokokat, elismerest=megkeseredett ferfiutalok akik minden szep not es ferfit utalnak, sok ronda no a legtobb munkahelyen osszefog es kiutaljak a szepeket!!!szanalmasak, rosszindulatuak es meg cserebe rondak is, kell ennel tobb?:D


2.szep no, aki igenyes, ad magara, nem egy kover akaratgyenge mangalica, kap elismereseket, bokokat, es ezert tud valogatni, persze nem a nyomorekokat fogja valasztani elso helyen, es ebbol adodik a sok konfliktus a rondakkal, akik itt sirnak ezen az oldalon,(amugy ok sem jonnek ossze a ronda csajokkal)

2013. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát igen. aki szép annak sokkal könnyebb boldogulni sokkal nagyobb a "rajongótábor" azaz nincs szükségük arra hogy normálisan viselkedjenek az "átlagemberekkel" csak a nálluk népszerűbbnek kell benyalni tövig.

megengedhetik maguknak mert még ígyis a sok hülye bírni fogja őket.

mert ő felsőbbrendűnek hiszi magát és onnantól úgyhiszi úgy is viselkedhet.

szerintem ez mocsok dolog. de sajnos ilyenek mindig lesznek. szerencsére tudok kivételekről de az is egyre ritkább.

ne törődj ezekkel a hülyékkel én csak annyit mondok. akinek csak a külső és a semmitmondó értékek számítanak szűklátókörűés valóban hülye. én csak ezt tudom mondani.

17/l

2015. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!