Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a fiatal tini csajokhoz vonzódom, akiknél a leginkább számít az, hogy a fiú tökély legyen külsőre meg menő ruhákban jrájon stb? Így folyton csak a kigúnyolást fogom kapni a csajoktól?

Figyelt kérdés
Fiatalabbnak nézek ki a korománl és lehet azért is vonzanak az aranyos, pici lányok, csak hát ők külsőre ilyen bájosak csak, jellemre meg utálatosak és a külsőt nézik csak, engem meg, ha meglátnak kigúnyolnak vagy letiltanak facebookon. Szeretnék egy rendes barátnőt, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, de így már teljesen reménytelennek látom a helyzetetm. :(
2013. máj. 1. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te egy idiota lehetsz.:)
2013. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne általánosíts
2013. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatot írtam le. Tényleg így történik akár hiszitek akár, nem, sajnos.
2013. máj. 1. 01:03
 4/9 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy?
2013. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit, úgyse jössz be nekik.
2013. máj. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy 1-2-5-10 lány kigúnyolt, attól még nem mind ilyenek. Mondjuk én már kinőttem a tinikorosztályból, de ettől még emlékszem, mi tetszett 16 évesen. Ugyanaz, ami most: az okos pasik.
2013. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dönts el te mennyire vagy ízléses, és a semmi pénzért ne játszd meg magad. Inkább legyél olvasottabb, mint hogy megjátszd a nagyokost stb. Ráadásul mivel rendes barátnőt akarsz, amit nagyon támogatok, ezért szükséged lesz belső értékekre, amiket nem érdemes tettetni, hogy vannak. Egyszerűen fogalmazva, egy normálisnak mondható kapcsolatban felszínre kerülnek a belső tulajdonságok előbb-utóbb, akár értékesek, akár szégyenletesek. :)
2013. máj. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyanaz, ami most: az okos pasik."


Ha a kutya bevenné megveszne! 130 feletti IQ-m, és az átlagot jóval meghaladó műveltségem van, valamint az ország egyik legnehezebb egyetemi szakját nyomom csúszás nélkül, tehát azt hiszem okosnak mondhatom magam. Soha a büdös életben nem értékelte egyetlen nő sem az intelligenciámat. Pontosabban ez így nem igaz, barátnak jó voltam, lelki szemetesládának jó voltam, ha bonyolultabb probléma állt fent elvárták, hogy én oldjam meg, de hogy a társam legyen? Ja bocs, a magas IQ nem menő.

Én már nem veszem be ezeket a hazugságokat. Ha választanod kellene egy okos értelmes nem tökéletes alkatú srác és egy kigyúrt bunkó között gondolkodás nélkül az izomagyat választanád, vagy ha te esetleg mégsem attól még a nők 99,99%-a igen.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, ha pár év múlva a nevem elé vándorol a Dr., az már imponál a felszínes libáknak. Lehet a pasival villogni. Érzelmek, család, hűség, tisztelet? Ezek mára már kivesztek a női nemből, nem vagytok más csak egy nagy rakás mászkáló nemi szerv, a legnagyobb poén pedig az, hogy még ti mondogatjátok, hogy minket a farkunk irányít.

2013. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor én vagyok az a 0,01 százalék, aki nem a kigyúrt bunkót választaná.
2013. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!