Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy egy szinte tökéletes fiúnak megtetsszen egy teljesen átlagos lány?

Figyelt kérdés

Tetszik egy 17 éves fiú. Nagyon helyes arca van, szép nagy kék szemei, nagy a baráti társasága, jó a humora és még kedves is. Szóval minden, amit csak el lehet képzelni. Én pedig egy 15 éves, normális lány vagyok, picikét husi testalkattal (165 cm/58 kg), inkább átlagos, mint szép arccal, csak a szemem szép nagy barna.


A srác körül van véve csupa szép arcű, tökéletes alakú lánnyal, szinte mindenkit megkaphatna, de pár hónapja nincsen barátnője. Viszont azt veszem észre, hogy egyre inkább közeledik felém, sokat beszélgetünk és viccelődünk, tök jól érzem vele magam. Szerintetek lehetséges, hogy tetszem neki? Mint mondtam, átlagos vagyok, nincs meg bennem semmi olyasmi, mint azokban a lányokban, akik körülötte vannak folyton...és önbizalmam sincs annyi, mint nekik.


Lehet még ebből valami a későbbiekben? Nem lehet, hogy én csak barátnak kellek, és inkább a "tökéletes lányok" közül választana valakit?


Köszönöm a válaszokat :)


2011. jún. 4. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges! Megindokolni nem tudom,hogy mért,csupán példákat tudnék felhozni,de inkább nem hoznék!:D
2011. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 cherry. ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges:-) Nem minden a külső! És Te nagyon aranyos lány lehetsz! Mármint ebből azt vettem ki:-D Sok szerencsét hozzá! :-)
2011. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy csak a pénzedre hajt.
2011. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 emlya ***** válasza:
100%

Lehetséges persze, de az is lehet, hogy csak kedvel és megbízik benned és barátnak akar "csak".

Én pont így voltam és teljesen belezúgtam, de reménytelenül persze...

22/L

2011. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Alig van pénzem, csak az ilyen alap dolgokra elég, amiket így magamnak veszek néha-néha, meg ajándékokra, ilyesmi...úgyhogy szerencsére ez a lehetőség nem áll fenn :D Majd 10 év múlva ráérek aggódni ezen :)
2011. jún. 4. 23:10
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

"Mint mondtam, átlagos vagyok, nincs meg bennem semmi olyasmi, mint azokban a lányokban, akik körülötte vannak folyton...és önbizalmam sincs annyi, mint nekik"


Kislányom nagyon buta vagy...NEKED IGENIS VAN OLYANOD AMI NEKIK NINCS!

Ez pedig az ,hogy neked van eszed!

Az ,hogy nem vagy "tökéletes" kívülről belül lehetsz te 10000000x jobb a körülötte legyeskedő feltűnési viszketegségben szenvedő libáknál.

2011. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vagy csak jo baratkent tekint rad vagy tenyleg szeretne koztetek egy kapcsolatot ,te tobbet ersz mint azok a kinezetre tokeletes lanyok ,te szereny vagy es okos ,meg biztos vagyok benne hogy ezt a valaszt egy nagyon aranyos lanynak irom ,sok szerencset !!!!1
2011. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Kislányom nagyon buta vagy...NEKED IGENIS VAN OLYANOD AMI NEKIK NINCS!

Ez pedig az ,hogy neked van eszed! "


:D szóval nagyon buta , de neki van esze :D

2011. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez nem törvény, hogy tökéletes srácnak tökéletes lány KELL legyen a barátnője. Dereng az a mondás, hogy "a szerelem vak"? Mondjuk láttam, furcsa eseteket úgyhogy inkább "a szerelem hülye" jobban passzolna de nem ez a lényeg. Amúgy meg ez normális azoknál a férfiaknál akiknél több a vér a fejükben mint a lábuk közt. röviden: miért ne lenne lehetséges?
2011. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kislányom nagyon buta vagy...NEKED IGENIS VAN OLYANOD AMI NEKIK NINCS!

Ez pedig az ,hogy neked van eszed!


LOL :D

paradoxon

2011. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!