Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok sokat számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok sokat számít a férfiak öltözködése?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ti könnyebben beleszerettek-e egy olyan férfibe, aki minőségi, kiváló állapotú ruhákat visel, mint aki agyonmosott, régebbi ruhákat visel.
2013. máj. 1. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Igényességre, ápoltságra utal, így igen.
2013. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 meg sok pénzre ugye? :D miért ne lehetne igényes vagy ápolt egy olyan férfi, akinek agyonmosott ruhája van, mert nincs pénze újakra?
2013. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. De azért nem mind1, milyen szempontból mondod ezt....Ne legyen igénytelen, koszos, elnyűtt a ruha és a stílusa passzoljon az enyémmel. alap...
2013. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem nem túzottan érdekel hogy milyen a ruhája egy srácnak ( persze az alap higiéniát legyen )
2013. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alap ápoltság mellett, csak akkor van baj az öltözködésével, ha lóg rajta minden. amúgy mindegy
2013. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos szeretem a szépet.

Nem kell márkás ruha.

Én magam is annak a híve vagyok, inkább kevesebb ruhám legyen, de az minőségi,és tényleg magaménak érezzem, és ízléses legyen. És ha kell akkor megveszem egyszer, kicsit drágábban. Mint egy évben ugyanannyiért, kettőt.


Szóval, inkább úgy fogalmazok, ízlés.

2013. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért mindenképp alap a higiénia tisztaság . nem árt a friss ruha sem .a lányok nem szeretik a koszos igénytelen pasikat. de nem kell hogy drága és márkás legyen...
2013. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!