Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randizni? Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, pár hete ismerem, dumálgatunk, párszor már találkoztunk, de csak mint haverok. Nekem viszont nagyon tetszik, rá is szántam magam, hogy volna e kedve találkozni, amire igen volt a válasza. Ezután nem tudom hogyan tovább. Talán még soha nem voltam rendes randin, főleg úgy nem, hogy én hívom el a fiút ... Hogyan tudnám rendesen elhívni, vagy most mit kellene lépnem ? Beszélgetn vele rendesen, mint eddig, és majd 1-2 nap múlva rákérdezni .. ?

21/L (a srác 18..)


2013. máj. 1. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne hívd el randira, az az ő dolga. :)


Mondd, hogy menjetek sétálni, szép idő van. Vagy kirándulni mennél, de nincs kivel, mi lenne, ha együtt mennétek. (Nem tudom, merre vagytok, de a Normafától kiváló kirándulások indíthatóak, ha budapestiek volnátok.)


És közben küldd neki a jeleket, a lényeg, hogy egyértelmű jeleket küldj, ne lehessen félreérteni, ne lehessen baráti gesztusnak is tekinteni. Sok szemkontaktus, sok mosoly, állj-üllj-heverj közel hozzá, húzódj közel hozzá (eljátszhatod azt is, hogy kicsit fázol épp), de NE kezdeményezz, az zavarba hozhatja, mivel az az ő dolga, és ezt ösztönösen érzi. Csak jelezd, hogy "nyitva van az ajtó, és szeretnéd ha bejönne".


És készülj fel rá lélekben, hogy ő tényleg csak barátnak tart, egyrészt azért, hogy ebben az esetben (ha lebuknál és kiderülne, hogy csak barátnak tart és nem érez többet irántad), ne fagyjon meg a levegő, másrészt hogy csak kellemesen csalódhass.

2013. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem BP-iek vagyunk, de köszi a tippet :)


Az az gazság, hogy elég egyértelmű szerintem a számára, hogy többet szeretnék barátságnál .. és mivel már megkérdeztem, hogy volna e kedve találkozni a baráti társaságunkon kívül, ezért érzem, hogy nekem kellene elhívni valahova, de én sem gondoltam először nagyobb dologra, mint egy séta, vagy esetleg beülni valahova meginni valamit ..

az a baj, hogy tényleg nem voltam még benne ebben a randizós dologban, és nem tudim m hogy működik .. :/

2013. máj. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!