Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista vagyok. A napokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista vagyok. A napokban meglattam egy nagyon helyes fiut. Akkor lattam eloszor. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett nekem.Tudom hogy nem jo a facebookos jelolgetos dolog de nincs mas otletem. Volt vki hasonlo helyzetben?Ertelmes segitokesz valaszokat varok. Koszonom
2013. máj. 1. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá?!
2013. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
Nem, soha senki sem volt még hasonló helyzetben. Az emberiség történetében te vagy az első, akinek megtetszett valaki. Így azt sem tudjuk mit lehetne tenni ebben az esetben. Bökd meg facebookon?
2013. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyetemre tekintettel iratkozz ki gyorsan a felsőoktatásból, mert szégyent hozol rájuk...
2013. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nevét honnan tudod, ha elsőnek láttad?
2013. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vannak kozos ismeroseink
2013. máj. 1. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
azta, ennyi esszel egyetem? pfff
2013. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A közös ismerősök mutassanak be neki!
2013. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elég szomorú, hogy ezt olvasva inkább egy 14 éves lány jutna eszembe az első sor hiányában.

igazság szerint aki így áll még 20hoz közel is szellemileg, annak teljesen mindegy mit ír az ember.


a leghazsnosabb az lenne számodra, ha elkezdenél egy komolyabb önfejlesztő programot. de elsősorban járnál emberek közé meg beszélgetnél fiúkkal.

+ez a félénkség/gyávaság általános "női" hiba, mellé még el is várják, mert a férfi dolga, és inkább belehalnak az epedésbe, minthogy megszólaljanak. fölösleges kertelni, mindeki tudja, hogy nem a bélyeggyűjteményét akarod gyarapítani.


(az egyetemhez nem kell ész, az oktatás enm a gondolkodásról hanem a teljesítésről szól, amit általában puskázással meg magolással lehet elérni. )

2013. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van közös ismerős, akkor azokon keresztül ismerd meg, az a legjobb. A facebook csak utolsó lehetőség maradjon és ott se bökd meg, hanem írjál neki.
2013. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!