Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes fiúk, milyen érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk, milyen érzés, hogy minden szép lány titeket akar magának megszerezni? Milyen érzés az, hogy bármelyik szép lányt megkaphatjátok magatoknak és sosem szenvedtek a magánytól vagy a szexhiánytól?

Figyelt kérdés
Én egy ritka ronda fiú vagyok, akinek csak a prostik által lehet része a szexben is, de barátnőre sajnos esélyem sincs. Kíváncsi vagyok milyen lehet helyes fiúkét élni a mindennapokat, tudva, hogy bármelyik lányt könnyen felszedhetitek egy kevés erőbedobással is.
2013. máj. 1. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a helyességtől függ. Engem is elég sok lány helyesnek, páran már nyomultak, mégsem volt még komoly kapcsolatom. Általában a nálam jóval fiatalabbaknak jövök be, vagy a korombeli csúnyáknak, mert olyan a kisugárzásom. A szép lányok is mondják, hogy helyes vagyok, de nem akarnak maguknak, mert nem az a típusú srác vagyok. Nem vagyok rosszfiú, nem akarok össze-vissza kúrni stb. Sajnos a korombeli lányoknak ez jön be, én meg csak egy olyan barátnőt akarok, aki értelmes, szeret, tetsszen nekem, és szerelmes lehetek belé...

És látod nekem is úgy jött ki a lépés, hogy nem találkoztam még olyan csajjal, aki ilyen lett volna. Szóval nem csak ezen múlik. 16f

2013. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, persze nekem is bejönnek a helyes fiúk. De legalább ha egyszer találsz bnőt akkor nem csak a külsőd miatt lesz veled. Nemtudom, nekem még nem volt barátom. De itt azt olvasom, hogy a helyes fiúk egyben bunkók is, na kinek kell ez?:) persze van kivétel, pl 1es válaszoló, ne vedd magadra^^ 15/L
2013. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"helyes fiúk egyben bunkók is"


nem is igaz

egyszer láttam egyet, aki nem volt az

2013. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne különleges érzés.

Csak nézegetnek és nevetnek velem eggyűt vagy 13-an meg még két barátommal.És folyton kérdezgetik "van barátnőd?"

2013. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
helyes fiúk azok csak ilyen cicafiúk, egy tuskót nem bírnának összehasogatni.
2013. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik helyes fiú bunkó..vannak nagyon kedvesek ! És attól hogy jól néz ki valaki attól még nem „cicafiú” . És hát én lány vagyok és a kérdésedre nem tudok válaszolni ..de biztos jó lehet a helyes fiúknak ! És ne agódj majd lesz egy bnőd aki szeretni fog ! :)
2013. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én régen antiszoc. voltam, még barátaim sem voltak. Most minden lányt megkaphatok és a legjobbfejek a barátaim. Kell egy kis komolyság és egy kis lazaság is. Bennem egyik sem volt, én egy feszengős kis idióta voltam. Huh, nem ismerek magamra. :-)
2020. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!